Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

Kolorowa 19, lok. 156 (poziom -1), Warszawa

Wstęp do minizoo: bilet od 14,99 zł w Mini ZOO

Wybierz opcję
Ta oferta szybko się sprzedaje, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Dzieci mają okazję obcować z takimi zwierzętami, jak np. świnki morskie, króliki belgijskie, fretki, surykatki czy skunksy

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
D
Dorota
3 Oceny1 reviews
kwiecień 27, 2021
Bardzo miła obsługa. Możliwość bezpośredniego obcowania ze zwierzątkami, głaskania i karmienia. Duża frajda, nie tylko dla dzieci. Można wejść do klatek z królikami, świnkami morskimi, szynszylami, surykatkami, ostronosami. Są też koszatniczki, tchórzofretki, skunks i jeżyk. Mają też salę do organizacji urodzin. Szczerze polecam!
K
Katarzyna
2 Oceny2 reviews
kwiecień 23, 2021
Bardzo fajnie, rodzinne miejsce. Pracownicy bardzo pomocni i chętnie dzielą się wiedzą. Zwierzątka oswojone, bardzo przyjacielskie.
K
KatarzynaTOP REVIEWER
9 Oceny5 reviews
marzec 23, 2021
Wspaniałe miejsce-bardzo polecam. Fajne zwierzaki, przemiłe Panie - ich opiekunki, super spędzony czas z dziećmi. Na 100% będziemy tam stałymi gośćmi :)
M
Monika
4 Oceny3 reviews
marzec 10, 2021
Fajne miejsce do dzieci, poleca
I
Iwona
3 Oceny2 reviews
marzec 5, 2021
Rewelacja, polecam, dla dzieci świetna zabawa ;)
I
Iwona
3 Oceny2 reviews
marzec 5, 2021
Super atrakcja ;)
P
Paweł
1 Oceny1 reviews
luty 24, 2021
Generalnie różne króliki do głaskania, mało innych zwierząt do zobaczenia. Pani oprowadza po lokalu. Generalnie przyjemna atmosfera, nie żałuje wydanych pieniędzy.
M
Mariola
2 Oceny1 reviews
luty 23, 2021
Zwierzęta są milutkie w dotyku i bardzo przyjazne. Dzieci były zachwycone. Minus za niezaktualizowaną informację na stronie internetowej o małpkach, których brak. Panie bardzo zaangażowane w swoją pracę. Dowiedzieliśmy się dużo ciekawych rzeczy o mieszkańcach ZOO. Polecam 😁 My napewno wrócimy.😍
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • groupon wymieniany w kasie na bilet wstępu
  • godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 11-19
  • czas zwiedzania to 1,5h ( 90 min.)

  • bilet ulgowy przysługuje osobom w wieku do 18 roku życia
  • wszystkie zwierzęta można karmić, dotykać i głaskać

Jaki jest najlepszy sposób, by wzbudzić w dziecku ciekawość świata i wesprzeć jego rozwój? Warto udać się do Mini Zoo w Warszawie. Bezpośredni kontakt z naturą uspokaja, a także uczy wrażliwości i empatii. Oferta na wstęp do zoo posiada jeszcze jedną ważną zaletę: możliwość interakcji z mieszkającymi w tym miejscu zwierzętami.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 60 grouponów, ale wykorzystać maks. 30 grouponów, a 30 przekazać jako prezent. Wejście od poniedziałku do piątku nie obejmuje reazlizacji w święta i dni wolne od pracy. Bilet ulgowy przysługuje osobom w wieku do 18 roku życia.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Mini ZOO

Miłości do zwierząt warto się nauczyć od najmłodszych lat. Pomoże w tym bezpośredni kontakt z mieszkańcami Mini ZOO zlokalizowanego na warszawskim Ursusie. Na miejscu karmić i głaskać można takie okazy, jak np. króliki belgijskie, fretki, surykatki czy skunksy. Warto dodać, iż każde zwierzę jest tutaj szczepione i nauczone komunikacji z człowiekiem, a codzienna rotacja pozwala milusińskim odpocząć w ustronnym miejscu.