Brak nowych powiadomień

Metaforma Cafe

Śniadanie (24,99 zł) lub lunch (48,99 zł) z napojem dla 2 osób i więcej opcji w Metaforma Cafe (do -44%)

Do -43%
10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu codziennie coś nowego, np. wegańskie pancakes z truskawkami i syropem z agawy, kasza jaglana z duszonymi warzywami

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 24,99 zł zamiast 42 zł za śniadanie dla 2 osób z kawą lub herbatą,
  • 48,99 zł zamiast 84 zł za lunch (zupa, danie dnia) i kawę lub herbatę dla 2 osób,
  • 45,99 zł zamiast 80 zł za dowolną przekąskę lub kanapkę, deser i kufel piwa, szklankę cydru lub lampkę wina dla 2 osób,
  • 89,99 zł zamiast 160 zł za dowolną przekąskę lub kanapkę, deser i kufel piwa, szklankę cydru lub lampkę wina dla 4 osób.

Aktualne propozycje kulinarne śledzić można na Facebooku.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Realizacja od poniedziałku do piątku. W opcji 1. menu śniadaniowe do 13 zł/os.+ kawa/herbata do 9 zł/os.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Rezerwacja nie jest wymagana, ale ze względu na wiele imprez zamkniętych w Metaforma Cafe zaleca się wcześniejsze potwierdzenie możliwości realizacji (tel. 511 559 422).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Metaforma Cafe

Miłośnicy sztuki – nie tylko kulinarnej – swe kroki skierować mogą do Metaforma Cafe, gdzie czekają na nich przyjemności dla ciała i ducha. W menu królują takie pyszności, jak pasta kanapkowa z pieczonego korzenia pietruszki, liści szpinaku, migdałów i czosnku, chłodnik z mlekiem kokosowym czy czekoladowo-orzechowe ciasto z ciecierzycy (w karcie codziennie znaleźć można coś nowego). Artystyczny wystrój sprzyja relaksowi i spotkaniom w gronie znajomych, a ciekawe eventy pozwalają na rozwój i zabawę. W Metaforma Cafe zaopatrzyć się też można w ręcznie robioną biżuterię czy modne akcesoria.

Metaforma Cafe

Restauracja, Kawiarnia, Kawiarnia lub poczęstunek
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.