Brak nowych powiadomień

Metaforma Cafe

Powiśle 11, Kraków

Śniadanie (24,99 zł) lub lunch (48,99 zł) z napojem dla 2 osób i więcej opcji w Metaforma Cafe (do -44%)

Do -43%
10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu codziennie coś nowego, np. wegańskie pancakes z truskawkami i syropem z agawy, kasza jaglana z duszonymi warzywami

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 24,99 zł zamiast 42 zł za śniadanie dla 2 osób z kawą lub herbatą,
  • 48,99 zł zamiast 84 zł za lunch (zupa, danie dnia) i kawę lub herbatę dla 2 osób,
  • 45,99 zł zamiast 80 zł za dowolną przekąskę lub kanapkę, deser i kufel piwa, szklankę cydru lub lampkę wina dla 2 osób,
  • 89,99 zł zamiast 160 zł za dowolną przekąskę lub kanapkę, deser i kufel piwa, szklankę cydru lub lampkę wina dla 4 osób.

Aktualne propozycje kulinarne śledzić można na Facebooku.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Realizacja od poniedziałku do piątku. W opcji 1. menu śniadaniowe do 13 zł/os.+ kawa/herbata do 9 zł/os.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Rezerwacja nie jest wymagana, ale ze względu na wiele imprez zamkniętych w Metaforma Cafe zaleca się wcześniejsze potwierdzenie możliwości realizacji (tel. 511 559 422).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Metaforma Cafe

Miłośnicy sztuki – nie tylko kulinarnej – swe kroki skierować mogą do Metaforma Cafe, gdzie czekają na nich przyjemności dla ciała i ducha. W menu królują takie pyszności, jak pasta kanapkowa z pieczonego korzenia pietruszki, liści szpinaku, migdałów i czosnku, chłodnik z mlekiem kokosowym czy czekoladowo-orzechowe ciasto z ciecierzycy (w karcie codziennie znaleźć można coś nowego). Artystyczny wystrój sprzyja relaksowi i spotkaniom w gronie znajomych, a ciekawe eventy pozwalają na rozwój i zabawę. W Metaforma Cafe zaopatrzyć się też można w ręcznie robioną biżuterię czy modne akcesoria.

Metaforma Cafe

Restauracja, Kawiarnia, Kawiarnia lub poczęstunek