MEON EMS Studio Szczecin

ul. Więckowskiego 2A/2, Szczecin

EMS: 2-3 treningi dla 1-2 osób w MEON EMS Studio Szczecin (do -37%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

EMS to trening, który charakteryzuje wyższy wydatek energetyczny, poprawa metabolizmu, wzmocnienie mięśni głębokich, oszczędność czasu

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: trening EMS
  • czas trwania: ok. 30 min
  • zalecana częstotliwość: 2 razy w tygodniu

EMS to połączenie aktywności fizycznej z elektryczną stymulacją mięśni. Metoda ta stosowana jest przez sportowców wyczynowych jako uzupełnienie treningu celowanego, fizjoterapeutów w celu przyspieszenia efektów rehabilitacji pacjenta oraz trenerów personalnych jako nowoczesna alternatywa dla siłowni.

Przykładowe zalety:

  • rzeźbienie sylwetki – EMS w połączeniu z łatwymi ćwiczeniami staje się intensywnym treningiem całego ciała
  • elektrostymulacja mięśni – impulsy elektryczne masują mięśnie i pobudzają organizm do większego wysiłku
  • łagodzenie bólu pleców – podczas treningu EMS nie obciąża się stawów oraz kręgosłupa, a impuls wzmacnia głęboko położone włókna mięśniowe
  • ujędrnianie skóry – EMS od lat stosowany jest jako skuteczny zabieg ujędrniający skórę oraz w walce z cellulitem

Więcej informacji dostępnych tutaj.

Warunki

Dodatkowa opłata za wypożyczenie stroju w wysokości 15 zł. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 531 042 364. Dni i godziny otwarcia: pon.-pt. 7-21, sob. 8-15. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

MEON EMS Studio Szczecin

Domowa atmosfera połączona z nowoczesną przestrzenią treningową w profesjonalnie wyposażonej sali fitness oraz dbałość o detale – to wyróżniki studia treningowego Impulse Training. Tutejszą specjalnością są nowoczesne i efektywne treningi EMS, polegające na elektrycznej stymulacji mięśni. Pracujący tu trenerzy skupiają się na indywidualnym i kompleksowym podejściu do klientów, dlatego w ofercie dodatkowo można tu liczyć na opiekę dietetyczną, cykliczny monitoring postępów treningowych, wysokiej jakości sprzęt fitness, kosmetyki pielęgnacyjne, a także ręcznik oraz wodę do picia.

Więcej informacji na Facebooku.