Medycyna Estetyczna Iwona Jamroży

Kiepury 5a, Lublin

Zabieg na skórę wokół oczu RRS HA Eyes za 149,99 zł i więcej w Medycyna Estetyczna Iwona Jamroży

Wybierz opcję

Wyróżniki

Bogata oferta zabiegów z zakresu medycyny estetycznej na twarz, okolice oczu oraz szyję

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz

Zabieg na skórę wokół oczu RRS HA Eyes

RRS HA Eyes to produkt oparty na kwasie hialuronowym połączony z różnymi kompleksami biorewitalizującymi. Formuła jest zaprojektowana do mezoterapii wymagającej okolicy oka. Produkt o działaniu antyoksydacyjnym.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabiegu: 40 minut
  • aby zapewnić optymalne rezultaty rewitalizacji, rozjaśnienia i wygładzenia skóry wokół oczu rekomenduje się wykonanie 4 sesji co 2 tygodnie

Zabieg na skórę wokół oczu Beautifeye (mezoterapia + pilling medyczny)

BeautifEye to zabieg rekomendowany do skóry wokół oczu, na której widoczne są zmarszczki, linie mimiczne, cienie, obrzęki lub zaburzenia pigmentacji w postaci zmiany kolorytu

Zabieg składa się z 3 etapów:

  1. Rozświetlający peeling medyczny Bright Peel
  2. Polirewitalizacja NCTF®135HA i urządzenie NanoSoft
  3. Zastosowanie produktów z linii Skin Perfusion

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabiegu: 60 minut

  • aby zapewnić optymalne rezultaty rewitalizacji, rozjaśnienia i wygładzenia skóry wokół oczu rekomenduje się wykonanie 3 zabiegów w odstępie ok. 2 tygodni.


Zabieg na całą twarz RRS HA Injectable:

Jest to zabieg mezoterapii igłowej, polegający na wstrzykiwaniu bezpośrednio w miejsca docelowe, niewielkich dawek substancji leczniczych.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabiegu: 2-2,5 godz.

Zabieg na całą twarz i szyję RRS HA Injectable + RRS HA Tensor Lift:

Jest to zabieg mezoterapii igłowej, polegający na wstrzykiwaniu w twarz i szyję, niewielkich dawek substancji leczniczych.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabiegu: 2,5-3 godz.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 502 569 330. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Medycyna Estetyczna Iwona Jamroży

Mieszczący się w Lublinie gabinet, oferuje swoim klientom nowoczesne i wysokiej jakości zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W salonie Medycyny Estetycznej Iwony Jamroży skorzystać można m.in. z zabiegu mezoterapii, rewitalizacji skóry przy użyciu fibryny i osocza bogatopłytkowego. Dodatkowo, można również zdecydować się na innowacyjny zabieg nawilżający Hydra Booster lub peeling medyczny.