mBank

al. Piłsudskiego 3, Łódź

0 zł: bezpłatne mBiznes konto dla firm i 650 zł premii pieniężnej

Wybierz opcję

Wyróżniki

 • Wygodny rachunek firmowy mBiznes konto Start: z pełnym dostępem przez internet i urządzenie mobilne
 • Bezpłatne otwarcie i prowadzenie przez 12 miesięcy
 • Bonus 50 zł: na Twoje nowe konto na start
 • Premia 600 zł za opłacanie składek ZUS - co miesiąc 50 zł przez 12 miesięcy
 • 5 bezpłatnych przelewów internetowych w miesiącu

O tej ofercie

Startujesz w biznesie i wciąż się głowisz jak dojść do miliona? Zrób pierwszy krok – otwórz wygodne, bezpłatne mBiznes konto Start w promocji, dzięki której otrzymasz nawet 650 zł od mBanku.

Oferta

 • 0 zł za groupon uprawniający do złożenia wniosku o mBiznes konto w mBanku, którego pozytywne rozpatrzenie będzie równoznaczne ze skorzystaniem z Promocji na warunkach określonych w Regulaminie Promocji „Promocja 650 zł z mBiznes kontem”.

  Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą mogą otworzyć rachunek całkowicie online, nawet w ciągu 1 dnia. Natomiast w przypadku innej działalności można zdecydować, czy umowę o rachunek podpisze się przy kurierze, czy w wybranej placówce.

  Po otwarciu rachunku klient uzyskuje dostęp do przejrzystego i funkcjonalnego systemu bankowości internetowej. Zarządzanie finansami, robienie przelewów, opłacanie składek i podgląd stanu konta - wszystko będzie można sprawdzić nie tylko przez internet na komputerze, ale także za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie.


  mBiznes konto Start to:

 • bezpłatny rachunek firmowy: nie płacisz za jego otwarcie i prowadzenie przez 12 miesięcy
 • nawet 650 zł premii pieniężnej w promocji na Grouponie
 • 0 zł za 5 przelewów internetowych pod warunkiem opłacenia składki ZUS z mBiznes konta w miesiącu poprzednim
 • 0 zł za kartę do rachunku przy sumie transakcji kartą powyżej 200 zł miesięcznie
 • możliwy kredyt do 10 000 już pierwszego dnia od otwarcia rachunku

mBiznes konto Start mogą otworzyć firmy prowadzące działalność gospodarczą nie dłużej niż 12 miesięcy. Jeśli prowadzisz firmę dłużej niż rok, otwórz jeden z pozostałych rachunków firmowych (mBiznes konto Standard, Komfort, Premium) także objętych promocją.

Sam zdecyduj i wybierz rachunek odpowiedni do profilu swojej firmy. Niezależnie od wyboru można otrzymać nawet 650 zł od mBanku.

Jak skorzystać z promocji?

 • Do dnia 20.03.2014 należy wypełnić wniosek internetowy o założenie mBiznes konta w mBanku. Link do wniosku znajduje się na grouponie.
 • Do dnia 31.03.2014 należy podpisać z mBankiem umowę o prowadzenie rachunku mBiznes.
 • Bonusowe 50 zł za otwarcie mBiznes konta zostanie przyznane do 30 dnia miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o prowadzenie rachunku mBiznes konto - pod warunkiem podpisania umowy o prowadzenie rachunku firmowego do 31.03.2014.
 • Premia w wysokości 50 zł miesięcznie będzie wpływać na mBiznes konto przez 12 kolejnych miesięcy kalendarzowych - pod warunkiem opłacania składek ZUS z mBiznes konta (minimum 250 zł).
 • 6 miesięcy darmowej księgowości internetowej na iFirma.pl - dostępne po rejestracji w serwisie mikrofirmy.pl.
 • Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały w Banku rachunek mBiznes konto dla danego numeru NIP do dnia 03.03.2014 (włącznie).

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe warunki i opłaty związane z mBiznes kontem oraz z Promocją „Promocja 650 zł z mBiznes kontem” są określone w regulaminach: Otwierania i prowadzenia bankowych rachunków bieżących w mBanku, oraz w Regulaminie Promocji „Promocja 650 zł z mBiznes kontem”, Taryfie prowizji i opłat dla firm dostępnych, na http://www.mbank.pl/pomoc/info/regulaminy/konta-firmy.html, http://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/firmy.html. Premia w maksymalnej kwocie 600 zł będzie wypłacana w kwocie 50 zł miesięcznie przez 12 miesięcy od dnia zawarcia w trakcie trwania Promocji umowy o prowadzenie rachunku bieżącego, wyłącznie jeśli Uczestnik Promocji opłaca składkę na ZUS z rachunku bieżącego w minimalnej wysokości 250 zł miesięcznie.Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto";. Do tego czasu należy złożyć wniosek internetowy o otwarcie rachunku mBiznes konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: promocja przeznaczona jest dla przedsiębiorców, czyli zgodnie z Regulaminem osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

mBank