Laboratorium Analiz Medycznych

ul. Braci Gierymskich 5, Bielsko Biała

Pakiet badań ogólnych za 69,99 zł w Laboratorium Analiz Medycznych

Wybierz opcję

Wyróżniki

Badania pozwalają na sprawdzenie i kontrolowanie stanu zdrowia bez konieczności długiego oczekiwania na wyniki

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Oferta

  • 69,99 zł za pakiet badań ogólnych.

Pakiet badań ogólnych:

  • OB,
  • morfologia,
  • mocz,
  • glukoza,
  • cholesterol + HDL + LDL + trójglicerydy,
  • ASPAT, ALAT, GGTP,
  • jonogram (Na i K)
  • kreatynina.

Dzięki morfologii można określić funkcjonowanie całego organizmu, wynik OB pozwala stwierdzić, czy w organizmie nie toczy się proces zapalny, a wykonanie enzymów wątrobowych ułatwia rozpoznanie chorób wątroby czy martwicy mięśni serca. Pomiar glukozy pozwala sprawdzić, czy poziom cukru we krwi jest prawidłowy, a ocena moczu daje między innymi sygnał, czy w nerkach nie tworzą się kamienie. Analiza stężenia cholesterolu pokazuje, czy istnieje u pacjenta ryzyko wystąpienia choroby układu sercowo-naczyniowego, a dodatkowo można przekonać się, jaki jest poziom dobrego i złego cholesterolu HDL i LDL oraz trójglicerydów.

Laboratorium Analiz Medycznych

Początkowo powstałe w 1993 roku rodzinne laboratorium oferowało usługi tylko pacjentom indywidualnym, ale z czasem poszerzyło je o nowo powstające Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej. Dzięki wykorzystaniu długoletniego doświadczenia zawodowego i nowoczesnej aparatury zapewnia możliwie najszybszą realizację zlecenia, a przy tym wysoką wiarygodność wyników. O tym, że laboratorium spełnia niezbędne wymogi do funkcjonowania, świadczy rejestracja w Krajowej Izbie Diagnostów Laboratoryjnych. Współpracując z przychodniami rejonowymi, laboratorium oferuje transport badań, dostarczenie wyników na miejsce, a dodatkowo za dodatkową opłatą organizuje dojazd i pobranie próbek do analiz w miejscu zamieszkania pacjenta.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Badania muszą odbywać się na czczo w godz. 7-10 (pon.-pt.) i 8-10 (sob.).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Laboratorium Analiz Medycznych