Brak nowych powiadomień
Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

Kuchnia na Piekarniczej

Piekarnicza 6, Gdańsk

15 zł za groupon wart 20 zł i więcej do wydania na menu w Kuchni na Piekarniczej w Gdańsku

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu codziennie inne dania obiadowe, np. zupa ogórkowa, schab z jajem gęsim, placki ziemniaczane, sernik na zimno

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: polska i międzynarodowa
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • wyłączenia: napoje

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta nie obejmuje napojów.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Rezerwacja online jest niezbędna. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 4-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Potwierdzone rezerwacje mogą być odwołane lub zmienione do 12 godzin przed planowanym terminem rezerwacji. Prawo do anulowania rezerwacji w ciągu 14 dni przysługuje tylko wtedy, gdy rezerwacja nadal może zostać anulowana.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Kuchnia na Piekarniczej

Zlokalizowany na osiedlu Morena w Gdańsku lokal to miejsce odpowiednie na smaczny posiłek o każdej porze dnia. Kuchnia na Piekarniczej codziennie przygotowuje inną ofertę obiadową, dzięki czemu słowo „nuda” tu nie występuje. Priorytetem jest tu również smak znany z domowych obiadów, dlatego króluje tu polska kuchnia, a podstawą są świeże produkty. Na miejscu można skusić się też na lekkie śniadanie, aromatyczną kawę i słodki deser.