KT Clinic Gabinet Lekarski Medycyny Estetycznej

ul. Fryderyka Chopina 3/26, Bydgoszcz

Peeling kwasem migdałowym lub laserem frakcyjnym w KT Clinic Gabinet Lekarski Medycyny Estetycznej

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny SUPER20. Termin: 21.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne, które mogą poprawić stan i kondycję skóry twarzy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • rodzaj zabiegu: peeling kwasem migdałowym lub laserem frakcyjnym

(zabiegi wykonywane wyłącznie przez lekarzy medycyny estetycznej)

Peeling kwasem migdałowym 40%

Kwas migdałowy, należący do kwasów owocowych jest jednym z popularniejszych kwasów w zabiegach złuszczania naskórka. Ma łagodne działanie, wykazuje działanie antiaging. Skóra po zabiegu może zyskać zdrowy koloryt i naturalny blask, nawilżenie. Co więcej, możliwa jest redukcja powierzchniowych przebarwień, drobnych zmarszczek, ściągnięcie porów i wygładzenie powierzchni naskórka, wyregulowanie pracy gruczołów łojowych oraz działanie antybakteryjne. Może być stosowany przy każdym typie cery.

 • Czas rekonwalescencji? - można od razu wrócić do codziennych czynności.
 • Kiedy pierwsze efekty? - widoczne już na następny dzień od wykonania zabiegu - wygładzenie oraz nawilżenie, ale także stopniowo w okresie do 2 tygodni po zabiegu.
 • Ile utrzymują się efekty? - efekty są długotrwałe i zależą od ilości wykonanych zabiegów oraz od pielęgnacji pozabiegowej.
 • Ilość koniecznych zabiegów? - 1-6 zabiegów w zależności od problemu - w odstępie 2 tygodni.
 • główne przeciwwskazania do wykonania zabiegu? - ciąża i karmienie piersią, aktywne choroby nowotworowe, aktywne infekcje skóry w tym aktywna opryszczka, przyjmowanie retinoidów (Isotec) w przeciągu ostatniego miesiąca, świeża opalenizna (do 2 tygodni), zabiegi mikronakłuwania lub dermabrazji w ostatnich 2 tygodniach.
 • Zalecenia pozabiegowe? - w dniu zabiegu nie nakładamy makijażu. Należy stosować filtr UV50 przez min. 4 tygodnie po zabiegu.
 • Czas trwania zabiegu wraz z konsultacją - ok. 30 min.

Peeling laserem frakcyjnym – zabieg wykonywany przy użyciu lasera frakcyjnego ablacyjnego. Zabieg jest wykonywany przez lekarza, po uprzednim znieczuleniu skóry kremem z Lidokainą. Jest to innowacyjna metoda walki ze zmarszczkami, przebarwieniami oraz innymi niedoskonałościami skóry. Wiązka lasera podczas zabiegu powoduje mikrouszkodzenia i pozostawiając wokół siateczkę skóry nieuszkodzonej, dzięki czemu dostaje ona silny bodziec do gojenia, regeneracji, syntezy kolagenu i elastyny. Może to być świetny zabieg dla osób, które nie mają czasu na standardowe 7-10 dniowe gojenie jak w przypadku zwykłego zabiegu, a chcą aby ich skóra zyskała blask oraz odżywienie.

 • Wskazania? wiotkość skóry, utrata napięcia, nierówny koloryt skóry, drobne blizny, drobne zmarszczki, poszerzone pory, nierówności skóry na twarzy.
 • Czas rekonwalescencji? - w dzień zabiegu skóra jest zaczerwieniona oraz może nieznacznie piec, już na następny dzień objawy ustępują, całkowite gojenie trwa ok. 3 dni.
 • Kiedy pierwsze efekty? - widoczne już na kilka dni od wykonania zabiegu, ale także stopniowo w czasie, do 4 tygodni od zabiegu (przebudowa skóry).
 • Ile utrzymują się efekty? - efekty są długotrwałe i zależą od ilości wykonanych zabiegów oraz od pielęgnacji pozabiegowej.
 • Ilość koniecznych zabiegów? - 1-5 zabiegów w zależności od problemu w odstępie 2-4 tygodni.
 • Główne przeciwwskazania do wykonania zabiegu? - ciąża i karmienie piersią, aktywne choroby nowotworowe, aktywne infekcje skóry w tym aktywna opryszczka, przyjmowanie retinoidów (Isotec) w przeciągu ostatnich 3 miesięcy, świeża opalenizna (do 2 tygodni), zabiegi mikronakłuwania lub dermabrazji w ostatnich 2 tygodniach. Na 10 dni przed zabiegem nie stosować kremów z retinolem, ani nie zażywać leków światłouczulających (nagietek, dziurawiec, niektóre antybiotyki). Ograniczyć stosowanie leków p-bólowych o działaniu przeciwzapalnym (tzw. NLPZ) na 3 dni przed i 7 dni po zabiegu (można przyjmować Paracetamol).
 • Zalecenia pozabiegowe? - w dniu zabiegu nie nakładamy makijażu (najlepiej do 3 dni po zabiegu). Należy stosować filtr UV50 przez min. 4 tygodnie po zabiegu.
 • Czas trwania zabiegu wraz z konsultacją i znieczuleniem - ok. 45 min.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 799 799 662 lub przez formularz na stronie: https://ktclinic.pl/rejestracja/ . Podczas rejestracji należy wybrać odpowiednio ''Laser Frakcyjny CO2'' lub ''Peelingi medyczne'' a w adnotacji o wymagany dopisek ''Groupon'' + kod zabezpieczający.. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Dla klientek Groupon rabat 30% na zabieg naświetlania lampą LED (fototerapia) - cena uiszczana na miejscu, rabat naliczany od aktualnej ceny cennikowej. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

KT Clinic Gabinet Lekarski Medycyny Estetycznej

Prowadzony przez doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy gabinet, oferuje bogaty wybór zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W ofercie KT Clinic znaleźć można m.in. modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym, wypełnianie zmarszczek, mezoterapię igłową skóry głowy, odmładzanie skóry dłoni. Dodatkowo, na miejscu skorzystać można z zabiegów pielęgnujących, takich jak peeling kwasem migdałowym czy laserem frakcyjnym.