Brak nowych powiadomień

Krakowskie Centrum Urody

Intensywne wyszczuplanie i modelowanie: 329 zł za 20 zabiegów i więcej opcji w Krakowskim Centrum Urody

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet zabiegów obejmuje: ektrostymulację, terapię ciepłem i podczerwienią, drenaż limfatyczny, liposukcję kawitacyjną

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Zobacz, jak łatwo ujędrnić skórę i wyszczuplić sylwetkę, zażywając przy tym sporej dawki relaksu, wybierając się do Krakowskiego Centrum Urody z dzisiejszym grouponem.

Oferta
pakiet wyszczuplająco-modelujący na wybraną partię ciała: elektrostymulacja, terapia ciepłem i podczerwienią, drenaż limfatyczny oraz liposukcja kawitacyjna w 1 z 3 opcji:

1) 329 zł za 5 pakietów (łącznie 20 zabiegów),
2) 599 zł za 10 pakietów (łącznie 40 zabiegów),
3) 799 zł za 15 pakietów (łącznie 60 zabiegów).

  • Elektrostymulacja i sauna z podczerwienią (20 min): to nowoczesny sposób odchudzania, który skutecznie zastępuje uciążliwe treningi na siłowni. Zabieg sprowadza się do bezbolesnego pobudzania mięśni ciała do skurczu poprzez stymulację ich niewielką ilością prądu – płynącego z elektrod. Jedna 20-minutowa sesja przynosi efekty podobne do 2- lub nawet 3-godzinnych ćwiczeń na siłowni i dodatkowo poprawia jędrność skóry oraz oczyszcza ciało z toksyn. W efekcie już po pierwszej wizycie nastąpi zmniejszenie obwodu ciała. Dodatkowo do zabiegu zaplanowany jest seans w saunie z podczerwienią, której działanie oczyści ciało z toksyn i poprawi krążenie.
  • Drenaż limfatyczny (20 min): przyspiesza krążenie limfy, a także poprawia skuteczność wydalania z organizmu toksyn i produktów przemiany materii. Dzięki temu skutecznie eliminuje przyczyny powstawania cellulitu. Jest on także doskonałym uzupełnieniem pozostałych odchudzających zabiegów, gdyż za jego sprawą układ limfatyczny sprawnie pozbywa się spalonych komórek tłuszczowych.
  • Liposukcja ultradźwiękowa (10 min): metoda ta wykorzystuje fale ultradźwiękowe, które docierają do głębokich warstw skóry i uszkadzają błony komórek tłuszczowych. Te uwalniają swoją zawartość, która następnie jest usuwana z organizmu w naturalny sposób. Efektem jest m.in. redukcja cellulitu i pozbycie się zbędnych centymetrów ciała, a co za tym idzie nienaganna sylwetka.

Krakowskie Centrum Urody
Salon oferuje kompleksowe usługi w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej, leczniczej, odchudzania oraz modelowania sylwetki. Obok podstawowych zabiegów kosmetycznych twarzy i ciała, stylizacji rzęs oraz pielęgnacji paznokci, w salonie zdecydować się można na zabiegi wykraczające poza tradycyjną kosmetykę, m.in. peelingi medyczne czy przy zastosowaniu luksusowych produktów marek Thalgo i Forever Living Products. Ponadto skorzystać można z porad dietetyka oraz doświadczyć relaksującego działania masażu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu z wyłączeniem 27.06-15.07.2017 i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Zabiegi niewskazane dla kobiet w ciąży. O dostępności terminów decyduje kolejność zgłoszeń.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Z elektrostymulacji i sauny należy korzystać jednocześnie. 
Konieczna rezerwacja tel. 791 988 272 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Krakowskie Centrum Urody

Krakowskie Centrum Urody

Zabieg kosmetyczny, Wyszczuplanie, Laserowe wyszczuplanie, Odchudzanie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.