Vertimed+

Konsultacja online u psychologa lub psychoterapeuty z Vertimed+

Wybierz opcję

Wyróżniki

Rozmowa z psychologiem lub psychoterapeutą może pomóc lepiej zrozumieć siebie, pokonać własne ograniczenia i poradzić sobie z problemami

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta obejmuje 1 sesję z psychologiem lub psychoterapeutą online
  • czas trwania konsultacji: ok. 45 min

Dzięki formie online pacjent oszczędza czas na dojazd, może połączyć się z terapeutą z dowolnego miejsca na świecie. Nasza klinika znajduje się w Warszawie i oferuje konsultacje u doświadczonych specjalistów. Gwarantujemy dużą dostępność terminów, profesjonalizm oraz dyskrecje. Nasz pakiet konsultacji to również doskonały prezent dla osoby, która szuka impulsu do pracy nad sobą. Zyskaj pełnowartościową psychoterapię w cenie, której nie oferują gabinety w Twojej okolicy.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub mailowo 22 405 63 75, 603 804 702; recepcja@vertimed.pl od pon. do pt. w godz. 7-21. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 21. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 6. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Vertimed+

Zlokalizowana na warszawskim Ursynowie klinika istnieje na rynku medycznym od 2008 roku. Kameralna lokalizacja, łatwy dojazd, profesjonalna kadra i wysokie standardy obsługi szybko pozwoliły zdobyć zaufanie pacjentów. Placówka położona jest w sąsiedztwie Lasu Kabackiego w odległości 150 m od metra Kabaty. Klinika od kilkunastu lat świadczy usługi z zakresu pediatrii i medycyny rodzinnej. W trosce o zdrowie kobiet została otwarta poradnia ginekologiczno-położnicza. Klinika oferuje również pomoc psychologiczno-psychiatryczną również w formie konsultacji online. W jednym miejscu można wykonać badania USG, skorzystać z konsultacji dermatologa, reumatologa, onkologa oraz neurologopedy.

Więcej informacji na Facebooku.