ul. Marcina z Wrocimowic 10L, Warszawa

Wybrana sesja zdjęciowa od 149 zł w KidsPix Studio (do -43%)

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Pomysł na utrwalenie ważnych momentów: ciąży, pierwszych miesięcy życia dziecka i więcej

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj oferty: sesja ciążowa, noworodkowa, dziecięca lub rodzinna
  • obszar realizacji usługi: sesja studyjna, w domu klienta bądź plenerowa.
  • liczba zdjęć: 5-20 (zależnie od opcji)
  • czas trwania sesji: 1-4 godziny (zależnie od opcji)

Sesje do wyboru:

  • mini: czas trwania ok. 1 godz.; w cenie 1 stylizacja, 5 profesjonalnych zdjęć (wyselekcjonowanych i obrobionych) przekazywanych w formie elektronicznej (CD lub dostępne z serwera)
  • standard: czas trwania ok. 2 godz.; w cenie 5 stylizacji, 10 profesjonalnych zdjęć (wyselekcjonowanych i obrobionych) przekazywanych w formie elektronicznej (CD, pendrive lub dostępne z serwera)
  • standard plus: czas trwania 2-4 godz.; brak ograniczeń w stylizacji, 20 profesjonalnych zdjęć (wyselekcjonowanych i obrobionych) przekazywanych w formie elektronicznej (CD, pendrive lub dostępne z serwera)

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Groupon należy zrealizować do 31.05.2019.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Sesje dziecięce dotyczą maks. 2 fotografowanych dzieci. Każde kolejne dziecko: 50 zł. Każde dodatkowo obrobione zdjęcie: 15 zł. Sesja na terenie Warszawy bez dodatkowych opłat, na terenie woj. mazowieckiego za dopłatą 100 zł. Wizażystka na sesję ciążową: 110 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 662 297 957 lub mailowo: sesje@kidspix.pl.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

KidsPix Studio

Fotograf KidsPix Studio robienie zdjęć ma we krwi – pierwszą przygodę z fotografią przeżył jeszcze w dzieciństwie, obserwując proces wywoływania zdjęć na radzieckim walizkowym powiększalniku. Rozwijana przez lata pasja doprowadziła do powstania studia, gdzie realizowane są sesje m.in. rodzinne, noworodkowe, ciążowe.

KidsPix Studio specjalizuje się w fotografii dziecięcej, dlatego czas spędzony na tzw. pstrykaniu zdjęć to dla maluchów dobra zabawa.