Karnet open na zajęcia fitness od 79,99 zł w Kala Fitness

Kala Fitness

Oferta niedługo się kończy!
Do -67%
220+ kupionych
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Zadbaj o nową, lepszą formę dla swojego ciała i poczuj się fit na wiosnę z dzisiejszym grouponem na fitness w Kala Fitness.

Oferta
Karnet open na fitness w 1 z 3 opcji do wyboru:
1) 79,99 zł zamiast 200 zł za miesięczny karnet,
2) 149,99 zł zamiast 400 zł za karnet 2-miesięczny,
3) 199,99 zł zamiast 600 zł za karnet 3-miesięczny.

W zależności od tego, czego potrzebuje ciało i ku czemu skłania się duch, można wybierać spośród ośmiu propozycji zajęć fitness. Wykwalifikowany personel pomoże dobrać optymalny program ćwiczeń. Do dyspozycji są zarówno klasyczne treningi nastawione na ekspresowe spalanie tłuszczu, jak i programy wzmacniające mięśnie oraz poprawiające wydolność.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zajęć: 1 godz.

Kala Fitness
Wyjątkowo przestrzenny klub jest miejscem, gdzie każdy może zadbać o swoją sylwetkę – a wszystko pod czujnym okiem trenera, a nie w ogniu badawczych spojrzeń niepożądanych obserwatorów. W walce o właściwą wagę może pomóc nowoczesny sprzęt firmy Life Fitness - do dyspozycji są bieżnie, poziome i pionowe rowery, a także eliptyczny crosstrainer.

Urządzenia umożliwiają różnorodne formy treningu o odpowiedniej intensywności, ułatwiające dbanie o kondycję i pozbycie się zbędnych kalorii, a także poprawiające sprawność.

Wszystko to w komfortowych warunkach – każde z urządzeń wyposażone jest w dotykowy panel LCD, telewizyjny ekran oraz radio, dzięki którym czas spędzony na ćwiczeniach upływa rytmicznie.

Warunki


Ważność: groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1. Oferta przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Groupon należy wymienić na karnet.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 514 141 914. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Kala Fitness


Kala Fitness

Siłownia, Klub fitness
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.