zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem DLAMAMY. Dziś koniec.

Patriotów 154, Warszawa

Karnet open na zajęcia fitness od 79,99 zł w Kala Fitness

Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Zajęcia fitness do wyboru: ABT, płaski brzuch, pilates, TBC-step, hata joga i więcej
  • Zobacz pełen grafik zajeć tutaj

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Zadbaj o nową, lepszą formę dla swojego ciała i poczuj się fit na wiosnę z dzisiejszym grouponem na fitness w Kala Fitness.

Oferta
Karnet open na fitness w 1 z 3 opcji do wyboru:
1) 79,99 zł zamiast 200 zł za miesięczny karnet,
2) 149,99 zł zamiast 400 zł za karnet 2-miesięczny,
3) 199,99 zł zamiast 600 zł za karnet 3-miesięczny.

W zależności od tego, czego potrzebuje ciało i ku czemu skłania się duch, można wybierać spośród ośmiu propozycji zajęć fitness. Wykwalifikowany personel pomoże dobrać optymalny program ćwiczeń. Do dyspozycji są zarówno klasyczne treningi nastawione na ekspresowe spalanie tłuszczu, jak i programy wzmacniające mięśnie oraz poprawiające wydolność.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zajęć: 1 godz.

Kala Fitness
Wyjątkowo przestrzenny klub jest miejscem, gdzie każdy może zadbać o swoją sylwetkę – a wszystko pod czujnym okiem trenera, a nie w ogniu badawczych spojrzeń niepożądanych obserwatorów. W walce o właściwą wagę może pomóc nowoczesny sprzęt firmy Life Fitness - do dyspozycji są bieżnie, poziome i pionowe rowery, a także eliptyczny crosstrainer.

Urządzenia umożliwiają różnorodne formy treningu o odpowiedniej intensywności, ułatwiające dbanie o kondycję i pozbycie się zbędnych kalorii, a także poprawiające sprawność.

Wszystko to w komfortowych warunkach – każde z urządzeń wyposażone jest w dotykowy panel LCD, telewizyjny ekran oraz radio, dzięki którym czas spędzony na ćwiczeniach upływa rytmicznie.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1. Oferta przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Groupon należy wymienić na karnet.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 514 141 914. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Kala Fitness