Jatki 2.0 Food&Culture

Jatki 12, Wroclaw

Romantyczna kolacja w firmie Jatki 2.0 Food&Culture

Wybierz opcję

Wyróżniki

Obsługa koncentruje się na dostarczeniu wyjątkowych doświadczeń kulinarnych. Daj się przenieść do świata smaku i aromatu.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

3-daniowa kolacja dla dwojga

Romantyczny wieczór z bliską osobą w przytulnej przestrzeni w towarzystwie pysznego jedzenia i wina. Zadbamy o Państwa komfort w trakcie pobytu, by wieczór stał się niezapomnianym.

W ramach vouchera otrzymają Państwo:

  • 2 dowolnie wybrane przystawki
  • 2 dowolnie wybrane dania główne
  • 2 dowolnie wybrane desery
  • 2 napoje bezalkoholowe
  • 2 lampki dowolnie wybranego wina
  • karafkę wody

Przeżyj udany wieczór w przytulnej przestrzeni w samym sercu Wrocławia.

Dzięki usytuowaniu lokalu Jatki 2.0 Food&Culture przy historycznej uliczce, każde spotkanie zyskuje atmosferę kameralności i wyjątkowości.

Warunki

Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Groupon można zrealizować na miejscu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 2-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 739 435 543. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Jatki 2.0 Food&Culture

Jatki 2.0 Food&Culture to klub artystyczny, w którym strefa kulturowa łączy się z obłędnym jedzeniem oraz doskonale wyselekcjonowaną muzyką.

U nas sztuka wisi na ścianach, leży na talerzu oraz wypełnia przestrzeń wybrzmiewając instrumentalnie.