Brak nowych powiadomień

Itu Thai Spa – Masaż tajski i balijski

ul. Emili Plater 10 lok. 37 (piętro IV), Warszawa

Balijski masaż olejkami za 129 zł i więcej w Itu Thai Spa – Masaż tajski i balijski

Wybierz opcję
Ponad 10+ odsłon dziś, więc działaj teraz!
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Sposób na rozluźnienie mięśni, poprawę krążenia, wyciszenie i redukcję stresu, a także wygładzenie skóry i zmniejszenie cellulitu

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 lub 90 minut (w zależnośći od opcji)
  • dostępne masaże:
    • balijski masaż olejkami (relaksacyjny)
    • tajski masaż królewski (miks 3 technik)

Balijski masaż olejkami: jest to zabieg będący połączeniem technik: akupresury, aromaterapii i refleksologii. Masaż ma bardzo szerokie oraz intensywne działanie na organizm.

Tajski masaż królewski: masaż zawierający kilka współgrających ze sobą technik:

  • masażu klasycznego tajskiego
  • masażu stemplami ziołowymi
  • masażu olejkami

Więcej informacji na stronie.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta tylko dla nowych klientów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dni i godziny otwarcia: pon. - niedz.12-22.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 575 599 707. Zmiana lub odwołanie terminu rezerwacji z min. 24 godz. wyprzedzeniem, w przeciwnym wypadku groupon przepada. Rezerwacja telefoniczna jest niezbęda do realizacji usługi , nie ma możliwości przyjścia bez rezerwacji.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Itu Thai Spa – Masaż tajski i balijski

Mieszczący się w samym centrum Warszawy gabinet, to miejsce gdzie skorzystać można z tradycyjnych masaży tajskich. W Itu Thai Spa pracują dyplomowane, pochodzące z Bali masażystki, wykonujące nie tylko masaże tajskie, ale także balijskie, masłem shea, stemplami ziołowymi. Warto dodać, iż salon oferuje możliwość wykonania masażu dla par.