zamknij
Audioteka

Indeco

2 lokalizacji

Wykonanie szafy lub garderoby na wymiar z Indeco®: 99,99 zł za groupon zniżkowy wart 800 zł

Wybierz opcję

Wyróżniki

Szeroki wybór materiałów wykończeniowych. Dodatkowo pomiar, kosztorys, projekt i dojazd do klienta

O tej ofercie

Oferta

  • 99,99 za groupon zniżkowy wart 800 zł na wykonanie szafy lub garderoby na wymiar z dojazdem do klienta.

Indeco®

Jeżeli stara kuchnia jest już nudna i mało estetyczna, szafa w sypialni powoli się rozpada, a garderoba w korytarzu aż prosi się o wymianę, oznacza to tylko jedno – czas na zmiany. Jednak, aby zostały one wcielone w życie potrzebna jest pomoc dobrych fachowców. Dlatego korzystając z usług firmy Indeco®, każda wykonana kuchnia, szafa lub garderoba stanie się niepowtarzalna i wyjątkowa, spełniając największe oczekiwania klienta.

Firma Indeco® wykona oferowane meble wedle indywidualnych preferencji, natomiast dla mniej zdecydowanych kreatywni projektanci stworzą projekt gustownej kuchni dostosowanej do najbardziej wymagających oczekiwań klienta. Do tej pory firma swoją obecnością zaszczyciła już tysiące mieszkań, domów i biur, a system zarządzania jakością ISO 9001:2000 jest gwarancją wysokiego poziomu wykonywanych usług.

Należy także wspomnieć o licznych wyróżnieniach firmy, takich jak Dobra Marka, Polska Marka, Złoty Certyfikat Rzetelności, Dobry Produkt 2011, Gazele Biznesu, Przejrzysta Firma. Ponadto od lat Indeco® angażuje się w działalność wspierającą rozwój sportu w Polsce, m.in. piłkę nożną, siatkówkę, jeździectwo, sporty zimowe, a także sponsoruje zawodnika Klemensa Murańki oraz trenera reprezentacji polskich skoczków – Łukasza Kruczka.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 gropuony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dojazd w promieniu 100 km od Olsztyna. Po przekroczeniu wartości grouponu różnicę należy dopłacić. Minimalna wartość zamówienia to 2500 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 601 653 061.W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Indeco