Hulakula - Rozrywkowe Centrum Miasta

Jagiellońska 82b, Warszawa

Plac zabaw: cały dzień dla 1 dziecka przez 7 dni w tygodniu w Hulakula (do -32%)

Wybierz opcję
Ta oferta szybko się sprzedaje, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Plac zabaw dla dzieci o ciekawej aranżacji pozwala maluchom rozwijać kreatywność, pobudza wyobraźnię i umożliwia rozrywkę na wiele godzin

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Wejście open na salę zabaw


Szczegóły:

  • skład oferty: wejście na salę zabaw
  • czas trwania: bez limitu
  • godziny otwarcia: pon.-pt. 12-20 sob.-niedz. 10-20

Powody, dla których warto wybrać plac zabaw w Hulakula:


  • pełne atrakcji miejsce dla najmłodszych

  • na salach zabaw można rozwijać kreatywność i przenieść się w bajkowy, pobudzający wyobraźnię świat

  • różnorodne strefy wewnętrzne oraz plac zabaw na zewnątrz

  • strefy zabawy dostosowane do wieku gości:

  • na najmłodszych czeka tutaj np. tajemnicza, egzotyczna wyspa, statek groźnych piratów, pełen niespodzianek Labirynt, basen z piłeczkami

  • większe dzieci mają do dyspozycji salę zabaw inspirowaną przez kosmiczny świat a w niej rakiety, latające spodki, czteropoziomowe labirynty


Warunki

Groupon ważny do 30.09.2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 20 grouponów. Klienci z grouponami nie mają pierwszeństwa przed innymi klientami obiektu - obowiązują dostępne limity. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: aby wykorzystać groupon należy wejść na stronę rezerwacje.hulakula.com.pl i zarezerwować plac zabaw, wybrać preferowaną datę i godzinę gry bez limitu czasu, następnie w pole "kod rabatowy" należy wpisać hasło "Groupon", a w pole "UWAGI" wpisać kody zabezpieczające grouponów wykupionych na odpowiednią długość gry. Po przybyciu należy okazać zakupiony groupon i okazać podczas odbierania rezerwacji.
Dodatkowe informacje: przed zakupem należy sprawdzić godziny otwarcia obiektu i atrakcji. W przypadku dodatkowych wydarzeń wymagana dopłata do biletu wstępu (aktualny harmonogram i ceny dostępne tutaj). Regulamin obiektu dostępny tutaj. W przypadku dzieci obowiązuje nakaz zdjęcia obuwia i zmiany skarpetek na czyste, a opiekunowie zobowiązani są do zakładania ochraniaczy na obuwie. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Hulakula - 7 dni w tygodniu

Hulakula. 7 dni w tygodniu! - wyposażone jest w aż 28 torów do kręgli, 8 profesjonalnych stołów bilardowych, 5 poziomowy plac zabaw, automaty do gry, oldschoolowe flippery oraz strefę letnią z plażą. A to nie wszystko. Hulakula kusi też bogatym menu, które jest w stanie zaspokoić pragnienie, jak i mniejszy czy większy głód. W piątki i soboty króluje tutaj impreza na parkiecie i „Hula Dance Show”. Można tutaj także zorganizować spotkania okolicznościowe dla dorosłych lub urodziny dla dzieci, koncerty albo tworzyć cykliczne imprezy tematyczne. Do dyspozycji gości są również sale VIP, strefa gier oraz sala konferencyjna.

Więcej informacji na Facebooku.