Hulakula – 7 dni w tygodniu!

Jagiellońska 82b, Warszawa

Godzinny wstęp do Karaoke Room w wybrane dni tygodnia w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta (do -42%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do nieskrępowanej zabawy przy ulubionych piosenkach! Stań się muzyczną gwiazdą, śpiewaj do woli w towarzystwie przyjaciół!

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Wstęp do Karaoke Room


Szczegóły:

  • oferta obejmuje wynajem sali do Karaoke Room
  • dni wykorzystania: od poniedziałku do środy i w niedziele
  • na miejscu można wybrać ulubione piosenki polskie i zagraniczne z listy

Osoby uwielbiające śpiewać i marzące o indywidualnym występie z mikrofonem wśród znajomych mogą sprawdzić swoje umiejętności w Karaoke Room. Jest to miejsce przeznaczone nie tylko do zabawy i śpiewania, ale także do zorganizowania imprezy w stylu retro. Neony na ścianie, biało-czarna krata i fotele jak z amerykańskiej przydrożnej knajpy mogą sprawić, że goście przeniosą się w mgnieniu oka do świata amerykańskiego serialu. Zrób imprezę marzeń!


Warunki

Groupon ważny do 31.07.2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 8 grouponów. Klienci z grouponami nie mają pierwszeństwa przed innymi klientami obiektu - obowiązują dostępne limity. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: aby wykorzystać groupon należy wejść na stronę rezerwacje.hulakula.com.pl i zarezerwować Karaoke Room. Następnie wybrać preferowaną datę i godzinę, w pole "kod rabatowy" wpisać hasło "Groupon", a w pole "UWAGI" wpisać kod lub kody zabezpieczające groupon. Po przybyciu należy okazać zakupiony groupon.
Dodatkowe informacje: przed wizytą należy sprawdzić godziny otwarcia Hulakula. W przypadku dodatkowych wydarzeń możliwa wymagana dopłata do biletu wstępu (aktualny harmonogram i ceny dostępne tutaj). Regulamin obiektu dostępny tutaj. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Hulakula - 7 dni w tygodniu

Hulakula. 7 dni w tygodniu! - wyposażone jest w aż 28 torów do kręgli, 8 profesjonalnych stołów bilardowych, 5 poziomowy plac zabaw, automaty do gry, oldschoolowe flippery oraz strefę letnią z plażą. A to nie wszystko. Hulakula kusi też bogatym menu, które jest w stanie zaspokoić pragnienie, jak i mniejszy czy większy głód. W piątki i soboty króluje tutaj impreza na parkiecie i „Hula Dance Show”. Można tutaj także zorganizować spotkania okolicznościowe dla dorosłych lub urodziny dla dzieci, koncerty albo tworzyć cykliczne imprezy tematyczne. Do dyspozycji gości są również sale VIP, strefa gier oraz sala konferencyjna.

Więcej informacji na Facebooku.