Houdini Games

Opolska 3/7, Katowice

Interaktywna gra na żywo Prosektorium dla maks. 5 osób od 89,99 zł w Houdini Games w Katowicach (do -35%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Interaktywna gra, która angażuje wszystkie zmysły i sprawia, że uczestnik traci poczucie rzeczywistości

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabawy: 60 min
  • dni, w które można korzystać z grouponu: codziennie (od pon. do czw. lub od pt. do niedz.)
  • na miejscu należy być na umówioną w kalendarzu rezerwacyjnym godzinę. Pojawienie się przed czasem nie gwarantuje wejścia do punktu.

Emocjonująca gra, która toczy się na planie jedynej otwartej dla wszystkich sali sekcyjnej. Scenografia powstała w oparciu o prawdziwe wyposażenie, co nadaje jej wyjątkowego autentyzmu i niespotykanego klimatu. Cel gry jest podchwytliwy i stanowi zagadkę. Uczestnicy sami muszą zada sobie pytanie czy udało się ją przejść i podjąć decyzję o zakończeniu gry. Narracja gry Prosektorium oparta jest o tajemniczą postać dr. Lucjana Goldsteina, który inspirując się Harrym Houdinim, przearanżował budzące w każdym człowieku lęk miejsce w intrygującą przestrzeń do grania na ludzkich emocjach i intelekcie.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwy kontakt tel. 725 424 636.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online: www.houdinigames.pl z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Houdini Games

Perfekcyjna scenografia, dopracowana w każdym detalu gra, ciekawy scenariusz. Strach wyostrza zmysły i sprawia, że świat niebezpiecznie się kurczy. Można się o tym przekonać w Houdini Games, gdzie wyobraźnia wchodzi na wysokie obroty. Za tymi bowiem, którzy odważą się wziąć udział w emocjonującej grze, z hukiem zamykają się drzwi Prosektorium. Odtąd rzeczywistość tworzą abstrakcyjne pomysły, sekrety i tajemnice. Cel gry jest prosty i jednoznaczny: Należy uwolnić się niczym legendarny Houdini, a godzina, którą macie dyskretnie upływa

Iście filmową atmosferę Houdini Games tworzą umiejętnie połączone elementy mechaniki, informatyki oraz sztuki, psychologii i popkultury. Warto sprawdzić, dlaczego patronem tego miejsca jest Harry Houdini – iluzjonista wszech czasów i legendarny specjalista od ucieczek, który znany był m.in. z tego, że spętany w kaftan i łańcuch, opuszczony głową w dół, uwalniał się przed tłumem gapiów z wypełnionej wodą, stalowo-szklanej skrzyni przypominającej trumnę.