zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SRODA. Dziś koniec.

HF Clinic

Marii Konopnickiej 28, Bydgoszcz

Do 34% zniżki na: Mezoterapia bezigłowa w firmie HF Clinic

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg jest alternatywą dla osób bojących się igieł, które są wykorzystywane podczas zabiegu mezoterapii mikroigłowej i igłowej.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Konstancja
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 28, 2022
Zabieg wykonany profesjonalnie i w miłej atmosferze

O tej ofercie

Mezoterapia bezigłowa twarzy + peeling kawitacyjny przed zabiegiem

Mezoterapia bezigłowa odmładzaja skórę poprzez redukcję zmarszczek i zmniejszenie widoczności wszelkich bruzd, które są oznaką starzenia się skóry. Dodatkowo zostaje przywrócone optymalne napięcie i elastyczność skóry. Mezoterapia bezigłowa działa na zasadzie krótkich impulsów napięcia elektrycznego, które zwiększają przepuszczalność błon komórkowych i umożliwiają wprowadzenie koktajlu odżywczego do głębokich warstw skóry. Przebieg: demakijaż, peeling kawitacyjny, zabieg mezoterapii bezigłowej z dobraną ampułką, masaż manualny, nałożenie maski, aplikacja kremu. Zabieg trwa 1 godzinę 15 minut.

Mezoterapia bezigłowa skóry głowy

Mezoterapia bezigłowa skóry głowy hamuje nadmierne wypadanie włosów i pobudza włosy do wzrostu. Zabieg polega na wprowadzeniu w głąb skóry głowy koktajlu odżywczego za pomocą prądów galwanicznych oraz ultradźwięków. Substancje aktywne docierają do wnętrza skóry, mieszków włosowych oraz cebulek włosów.

Efektem jest zahamowanie nadmiernego wypadania włosów, odżywienie cebulek włosów, pobudzenie wzrostu włosów, zwiększenie ilości i gęstości włosów.

Koktajle odżywcze są dostosowywane do potrzeb skóry twarzy, czy skóry głowy, na konsultacji przedzabiegowej w dniu zabiegu.

Zabieg jest alternatywą dla osób bojących się igieł, które są wykorzystywane podczas zabiegu mezoterapii mikroigłowej i igłowej.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 505 315 275. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

HF Clinic

Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej HF Clinic to miejsce, w którym przy użyciu najnowocześniejszych sprzętów i indywidualnego podejścia do naszych klientów, wykonujemy zabiegi poprawiające wygląd u kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Nasze działania skupiają się na zachowaniu naturalnego wyglądu, gdyż uważamy, że piękno tkwi w każdym z nas, wystarczy je tylko umiejętnie wydobyć. Naszym Klientom zapewniamy wyjątkową atmosferę oraz najlepsze na rynku zabiegi z zakresu kosmetologii/kosmetyki, trychologii oraz medycyny estetycznej, a także najlepsze produkty pielęgnujące podczas zabiegów.