zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SZYBKO. 25% zniżki 16-22.

Herbasol

Michała Bałuckiego 6, Wrocław

Do 54% zniżki na: badanie na boreliozę i więcej w firmie Herbasol

Wybierz opcję

Wyróżniki

Diagnostyka metodą dr Schimella pomoże określić objawy chorobowe wywołane przez Borrelię i koinfekcje odkleszczowe.

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Grażyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 20, 2021
Jestem zadowolona z przeprowadzonego badania. Diagnosta omówił mi szczegółowo wyniki i odpowiedział mi na pytania. Za taką cenę warto. Polecam.
W
Wojtek
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 23, 2021
Bardzo dobre badanie! Wszystko mi wyjaśnili dlaczego, jak i co. Dziękuję :)

O tej ofercie

Badanie diagnostyczne metodą dr Schimella na Borrelię i koinfekcje odkleszczowe

W badaniu dr. Schimella wykonujemy diagnostykę na obecność bakterii Borrelii i koinfekcji odkleszczowych (Babesia, Bartonella, Chlamydia itd.)

Dodatkowo w cenie została zawarta konsultacja zdrowotna i zalecenia terapeutyczne. 

Szczegóły:

*czas trwania zabiegu: 45 minut

*specjalista wykonujący zabieg: zielarz/dietetyk/biolog

*forma opisu badania: Badanie metodą dr Schimella polega na wyszukaniu jednego lub kilku reprezentatywnych punktów na palcach dłoni i wprowadzeniu częstotliwości, na której żyje dany patogen. W ten sposób można zdiagnozować obecność bakterii, grzybów, wirusów czy pasożytów, które poprzez produkcję swoich toksyn, wpływają na stan organizmu.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 510 535 100. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Herbasol

Herbasol jest gabinetem, w którym diagnozujemy szkodliwe mikroorganizmy, będące przyczyną różnego rodzaju zaburzeń i dolegliwości jak np. ciągłe zmęczenie nieprzechodzące po odpoczynku, problemy z bezsennością, różnego rodzaju bóle, zaburzenia pracy serca i wiele innych. Wychodząc naprzeciw tym problemom, oferujemy nowoczesną diagnostykę i terapię wraz z profesjonalną konsultacją prozdrowotną (dietetyczną, zielarską oraz psychologiczną). Gabinet posiada generator plazmowy Rife’a, w którym zastosowano falę plazmatyczną, obejmującą zasięgiem cały organizm. Dzięki niemu uzyskujemy wysoką skuteczność i znaczną przewagę nad innymi urządzeniami działającymi punktowo. Ponadto nasz personel posiada znaczące doświadczenie oraz profesjonalną wiedzę nabytą na studiach, kursach oraz warsztatach. Specjalizujemy się również w kompleksowej diagnostyce oraz terapii pod kątem boreliozy i infekcji odkleszczowych.