Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny WEEKEND. Termin: 5.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Diagnostyka i terapia pomagają usunąć objawy chorobowe wywołane przez bakterie, grzyby, wirusy lub pasożyty.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Adrian
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 13, 2022
Zdecydowanie polecam!
G
Grażyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 20, 2021
Jestem zadowolona z przeprowadzonego badania. Diagnosta omówił mi szczegółowo wyniki i odpowiedział mi na pytania. Za taką cenę warto. Polecam.
B
Beata
4 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 24, 2022
Wszystko wyjaśnione bardzo dokładnie, wiedza duża, super podejście do klienta. Gorąco polecam.
W
Wojtek
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 23, 2021
Bardzo dobre badanie! Wszystko mi wyjaśnili dlaczego, jak i co. Dziękuję :)

O tej ofercie

Konsultacja zdrowotna z kompleksowym badaniem elektrodermalnym metodą dr Schimmela dla 1 osoby

Konsultacja zdrowotna z kompleksowym badaniem elektrodermalnym metodą dr Schimmela dla 2 osób

W badaniu dr. Schimmela wykonujemy całościową diagnostykę na obecność bakterii, wirusów, grzybów i pasożytów (w tym panel Borrelia i koinfekcje) wraz z ich omówieniem. 

Dodatkowo w cenie została zawarta: konsultacja zdrowotna, sprawdzenie zakwaszenia organizmu, nietolerancji glutenu i kazeiny, procesów autoagresji, równowagi kwasowo-zasadowej oraz na koniec badania – zalecenia zdrowotne.

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: 1,5 godz. (wraz z omawianiem badania)
  • specjalista wykonujący zabieg: zielarz/dietetyk/biolog
  • forma opisu badania/zabiegu: Badanie polega na wyszukaniu jednego lub kilku reprezentatywnych punktów na palcach dłoni i wprowadzeniu częstotliwości, na której żyje dany patogen. W ten sposób można zdiagnozować obecność bakterii, grzybów, wirusów czy pasożytów, które poprzez produkcję swoich toksyn, wpływają na stan organizmu.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 535 100. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Herbasol

Herbasol jest gabinetem, w którym diagnozujemy szkodliwe mikroorganizmy, będące przyczyną różnego rodzaju zaburzeń i dolegliwości jak np. ciągłe zmęczenie nieprzechodzące po odpoczynku, problemy z bezsennością, różnego rodzaju bóle, zaburzenia pracy serca i wiele innych. Wychodząc naprzeciw tym problemom, oferujemy nowoczesną diagnostykę i terapię wraz z profesjonalną konsultacją prozdrowotną (dietetyczną, zielarską oraz psychologiczną). Gabinet posiada generator plazmowy Rife’a, w którym zastosowano falę plazmatyczną, obejmującą zasięgiem cały organizm. Dzięki niemu uzyskujemy wysoką skuteczność i znaczną przewagę nad innymi urządzeniami działającymi punktowo. Ponadto nasz personel posiada znaczące doświadczenie oraz profesjonalną wiedzę nabytą na studiach, kursach oraz warsztatach. Specjalizujemy się również w kompleksowej diagnostyce oraz terapii pod kątem boreliozy i infekcji odkleszczowych.