zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem USMIECH. Dziś koniec.

Grota centrum wspinaczkowe

Słowackiego 100, Radom

Do 29% zniżki na: Wspinaczka pod dachem w firmie Grota centrum wspinaczkowe

Wybierz opcję

Wyróżniki

Spróbuj swoich sił! Wspinaczka dla każdego!

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
styczeń 13, 2021
Polecam !!!
J
Jakub
1 Oceny1 reviews
październik 29, 2020
Dziś wspinanie jest powszechne jak każdy inny sport. A że sport uprawia się nie tylko wyczynowo, ale też rekreacyjnie to uważam, że to fajne miejsce na spędzenie popołudnia że znajomymi w oryginalny i pełen wrażeń sposób. Zapewniają pełne wyposażenie i profesjonalne podejście nawet dla największych amatorów.
G
Guest
2 Oceny2 reviews
sierpień 21, 2020
Polecam
G
Guest
1 Oceny1 reviews
czerwiec 13, 2020
:)

O tej ofercie

Ścianka wspinaczkowa: wejście dla 1 osoby

W ofercie wspinanie bez limitu dla 1 osoby. Można dodatkowo wypożyczyć buty wspinaczkowe lub wykupić asekurację przez instruktora.

Ścianka wspinaczkowa: wejście dla 2 osób

W ofercie wspinanie bez limitu dla 2 osób. Można dodatkowo wypożyczyć buty wspinaczkowe lub wykupić asekurację przez instruktora.

Ścianka wspinaczkowa: wejście dla 4 osób

W ofercie wspinanie bez limitu dla 4 osób. Można dodatkowo wypożyczyć buty wspinaczkowe lub wykupić asekurację przez instruktora.

Bilet wstępu nie ma limitu czasowego.

Na terenie centrum znajduje się ściana główna, o wysokości 17 metrów, powierzchni ponad 400 m² i o maksymalnym przywieszeniu 4,5 metra. Odwiedzający mogą skorzystać z 23 stanowisk wspinaczkowych przystosowanych do prowadzenia z asekuracją oddolną oraz 16 linii do asekuracji górnej („na wędkę”). Pod względem formacji, ściana jest mocno zróżnicowana. Posiada zarówno małe jak i duże przewieszenia, piony, zacięcia, rysy, dach i połogi. Dodatkowo, obiekt dysponuje również dwiema boulderowniami (wspinanie bez liny) o powierzchni ponad 100 m² i wysokości do 4 m.

Warunki

Osoby poniżej 18 lat, muszą mieć pisemną zgodę opiekuna lub rodzica. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Wymagane jest odpowiednie obuwie. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 60 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Grota centrum wspinaczkowe

Powstały w 2011 roku obiekt mieści się w dawnej, poprzemysłowej hali suszarni Radomskich Zakładów Płytek Ceramicznych i Wyrobów Sanitarnych. ten XVIII-wieczny budynek został dostosowany do wymogów obiektów sportowych i rekreacji, zaś ściana wspinaczkowa powstała zgodnie z obowiązującą, europejską normą bezpieczeństwa. W centrum wspinaczkowym Grota można zarówno rozpocząć przygodę ze wspinaniem, ale także, w przypadku zaawansowanych zawodników, przeprowadzić indywidualny trening. Na miejscu organizowane są sekcje wspinaczkowe a także zawody i imprezy integracyjne.