Go4Health Travel

3 lokalizacji

Zabieg leczenia przerostu gruczołów piersiowych za 2999 zł w klinice San Medical z Go4Health Travel – 3 lokalizacje

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg korekcji ginekomastii, czyli redukcji piersi, jest pomocny dla mężczyzn, u których rozrost piersi stanowi defekt kosmetyczny

O tej ofercie


Oferta:

  • 2999 zł za zabieg leczenia przerostu gruczołów piersiowych – ginekomastia metodą N.I.L. (Nutational Infrasonic Liposcuction).

Ginekomastia, czyli nadmierne powiększenie męskich piersi, to problem, który dotyka mężczyzn w każdym wieku. Dolegliwość może być dość kłopotliwa, ale istnieją sposoby, aby się jej pozbyć.

Zabieg chirurgiczny ma głównie znaczenie estetyczne i stosuje się go w przypadkach gdy ginekomastia:

  • przetrwała okres dojrzewania (obecna po około 3-4 latach od początku jej wystąpienia),
  • nie poddaje się leczeniu zachowawczemu,
  • jest problemem o znacznym nasileniu z towarzyszącymi zmianami wytwórczymi tkanki łącznej okołoprzewodowej, która powoduje silny psychiczny uraz,
  • w przebiegu zespołu nadmiernej aktywności aromatazy, tzw. ginekomastia idiopatyczna (taka, której przyczyny nie są znane) oraz w zespole Klinefeltera.

Zabieg będzie przeprowadzony w Centrum Medycznym San Medical

San Medical

Działające już od 10 lat Centrum Medyczne służy swoim pacjentom w dążeniu do lepszego zdrowia, samopoczucia oraz wyglądu. San Medical specjalizuje się głównie w transplantacji włosów oraz chirurgii estetycznej na czele z dr Sandelewskim, członkiem prestiżowej organizacji ISHRS skupiającej specjalistów chirurgii odtwórczej włosów z całego świata. Wykwalifikowany personel stale podnosi swoje kwalifikacje, dba o komfortowy pobyt, dyskrecję i anonimowość. Wykorzystywany sprzęt jest wysokiej jakości, a higiena i sterylność są tutaj priorytetem.

Więcej informacji dostępnych na stronie: www.san-medical.pl

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona tylko do nowych klientów i nie łączy się z innymi promocjami. Groupon nie obejmuje konsultacji lekarskiej wymaganej w przypadku zabiegu operacyjnego. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu okaż wydrukowany groupon. Zabieg wykonywany w klinice San Medical. Zabieg może być wykonany w innej lokalizacji niż miejsce, w którym była przeprowadzona konsultacja lekarska.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj na stronie go4healthtravel. Podczas rezerwacji wizyty należy podać kod zabezpieczający Groupon w wiadomości.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Go4Health Travel

Szeroko rozumiana turystyka medyczna jest przedmiotem funkcjonowania portalu Go4Health Travel. Serwis ten przeznaczony jest dla pacjentów w kraju, jak i poza jego granicami. Jednocześnie stanowi platformę wymiany informacji dla placówek medycznych: gabinetów, klinik, uzdrowisk oraz lekarzy specjalizujących się w wybranych dziedzinach medycyny.

Możliwość wprowadzania szczegółowych danych dotyczących usług medycznych oraz funkcja ich porównania pozwala na łatwe i szybkie wyszukanie interesującej oferty.

Wyjazd mający na celu realizację zabiegu medycznego można połączyć również ze zwiedzaniem kraju docelowego. Pracownicy portalu organizują zagraniczne wycieczki krajoznawcze, zgodnie z zainteresowaniami klientów. Kompleksowa obsługa obejmuje pełną organizację pobytu pacjentów zarówno przed, jak i po zabiegu.