Go4Health Travel

3 lokalizacji

Przeszczep włosów (800 grafitów) za 8399 zł w klinice San Medical z Go4Health Travel – 3 lokalizacje

Wybierz opcję

Wyróżniki

Przeszczep włosów to obecnie jedyny sposób na przywrócenie funkcjonalnego i morfologicznego widoku głowy

O tej ofercie


Oferta:

  • 8399 zł za przeszczep włosów (800 grafitów) metodą FUE.

Przeszczep włosów to zabieg chirurgiczny, który stanowi obecnie jedyną metodę leczenia, która zapewnia naturalne oraz trwałe efekty.

Zabieg wykonywany jest w przypadku:

  • łysienia androgenowego u mężczyzn,
  • łysienia androgenowego u kobiet,
  • łysienia pourazowego,
  • łysienia po leczeniu stanów zapalnych skóry głowy,
  • blizn pooperacyjnych,
  • ubytków owłosienia okolicy brwi, rzęs, wąsów, brody.

Szczegółowe informacje o zabiegu dostępne tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona tylko do nowych klientów i nie łączy się z innymi promocjami. Groupon nie obejmuje konsultacji lekarskiej wymaganej w przypadku zabiegu operacyjnego.
Dodatkowe informacje: po przybyciu okaż wydrukowany groupon. Zabieg wykonywany w klinice San Medical. Zabieg może być wykonany w innej lokalizacji niż miejsce, w którym była przeprowadzona konsultacja lekarska.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj na stronie go4healthtravel. Podczas rezerwacji wizyty należy podać kod zabezpieczający Groupon w wiadomości.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Go4Health Travel

Szeroko rozumiana turystyka medyczna jest przedmiotem funkcjonowania portalu Go4Health Travel. Serwis ten przeznaczony jest dla pacjentów w kraju, jak i poza jego granicami. Jednocześnie stanowi platformę wymiany informacji dla placówek medycznych: gabinetów, klinik, uzdrowisk oraz lekarzy specjalizujących się w wybranych dziedzinach medycyny.

Możliwość wprowadzania szczegółowych danych dotyczących usług medycznych oraz funkcja ich porównania pozwala na łatwe i szybkie wyszukanie interesującej oferty.

Wyjazd mający na celu realizację zabiegu medycznego można połączyć również ze zwiedzaniem kraju docelowego. Pracownicy portalu organizują zagraniczne wycieczki krajoznawcze, zgodnie z zainteresowaniami klientów. Kompleksowa obsługa obejmuje pełną organizację pobytu pacjentów zarówno przed, jak i po zabiegu.