Brak nowych powiadomień

Bilety na spektakl „Anonim” (23,99 zł) lub „Taksówka” i „Kyś” (39,99 zł) w Teatrze SOHO

Teatr SOHO scena stowarzyszenia Studio Teatralne Koło

Do -20%
10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Oryginalne i nowatorskie spektakle to propozycja na listopadowy wieczór

W skrócie

Oferta

Bilet na wybrany spektakl

Spektakle i terminy do wyboru:

  • „Kyś”: 5-6.11.2019 o godz. 19.30
  • „Anonim”: 21-22.11.2019 o godz. 19:30
  • „Taksówka”: 15-16.11.2019 o godz. 19:30

„Kyś”

Spektakl w inscenizacji Igora Gorzkowskiego, powstały w oparciu o opowieść Tatiany Tołstoj. Akcja sztuki przenosi widzów do przyszłości, do świata po cywilizacyjnej apokalipsie – Wielkim Wybuchu, w którym nic już nie jest takie same. Wizja reżysera jest zarówno ponura, jak i okraszona dawką poczucia humoru. Na scenie wystąpią m.in. Anna Smołowik, Janusz R. Nowicki, Igor Kowalunas.

„Anonim”

Spektakl przedstawia historię 3 postaci – twórczyni komiksów, wybitnego profesora fizyki i ponurego outsidera. Ich spotkanie to opowieść o stracie i tworzeniu. Spektakl na początku ma cechy psychologicznego dramatu rodzinnego, a następnie przekształca się w „wizję rodem z komiksowych zeszytów i fantastycznych rozpraw naukowych”. Na scenie wystąpią: Bartosz Mazur, Wiktor Korzeniewski, Marta Sroka.

„Taksówka”

Świąteczna komedia zainspirowana sztuką „Hell Cab” Willa Kerna. Przez tytułową taksówkę, gdzie rozgrywa się akcja, przewija się cała masa różnych bohaterów. Dzięki temu widzowie mają okazję ujrzeć zabawny, jak i momentami refleksyjny, portret mieszkańców Warszawy w trakcie przedświątecznej gorączki. Na scenie wystąpią: Anna Sroka-Hryń, Sławomir Grzymkowski, Wiktor Korzeniewski, Bartosz Mazur.

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon jako bilet. 
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: miejsca nienumerowane.
Rezerwacja biletów wymagana: kasa@teatrsoho.pl535 395 513 z podaniem imienia i nazwiska oraz kodu groupon. Przed spektaklem w kasie następuje rozliczenie zabezpieczającego, dlatego konieczne jest okazanie grouponu w formie wydrukowanej lub na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.

naprezent

Teatr SOHO – Scena Stowarzyszenia Studio Teatralne Koło

Działający na terenie Soho Factory w Warszawie niezależny teatr prowadzony przez Stowarzyszenie Studio Teatralne Koło. Repertuar Teatru Soho tworzą spektakle z udziałem uznanych aktorów (m.in. Roma Gąsiorowska, Iwona Bielska, Łukasz Garlicki, Anna Sroka-Hryń, Bartłomiej Bobrowski, Andrzej Mastalerz, Bartosz Mazur, Wiktor Korzeniewski, Przemysław Stippa), przedstawienia młodych, debiutujących reżyserów oraz lokalne akcje artystyczne i społeczne.

Teatr SOHO – Scena Stowarzyszenia Studio Teatralne Koło

Nocna rozrywka, Teatr i widowiska, Rozrywka i czas wolny, Teatr lub widowisko