Fundacja Warsaw Ballet Theatre

Warszawa

Wybierz opcję

Wyróżniki

Balet w wykonaniu tancerzy przeniesie widzów w bajkowy świat

O tej ofercie

Wybierz 1 z 5 opcji

Bilet na wybrany balet w Białołęckim Ośrodku Kultury

  • 69,99 zł za bilet dla 2 osób na balet „Córka źle strzeżona’’, dn. 22.10.2017 o godz 18
  • 69,99 zł za bilet dla 2 osób na balet „Giselle’’ (premiera), dn. 26.11.2017 o godz. 15,
  • 69,99 zł za bilet dla 2 osób na balet „Dziadek do orzechów’’, dn. 3.12.2017 o godz 12
  • 69,99 zł za bilet dla 2 osób na balet „Dziadek do orzechów’’ dn. 3.12.2017 o godz. 18
  • 69,99 zł za bilet dla 2 osób na balet „Noworoczny Koncert Baletowy’’, dn. 7.01.2018 o godz. 18

„Córka źle strzeżona”

Najstarszy z baletowych tytułów, będących wciąż w obiegu artystycznym. Historia rodem z wiejskiego życia, przedstawiająca zabawę w kotka i myszkę z udziałem pary młodych ludzi (Lise i Colasa) oraz surowej matki dziewczyny, zwanej Wdową Simone. Seniorce podoba się zupełnie inny (bogatszy) absztyfikant, robi więc wszystko, by Lise nie spotykała się z ubogim ukochanym…

„Giselle’‘

Przedstawiony w dwóch kontrastowych aktach balet opowiada jedną z najbardziej romantycznych historii XIX wieku. Tytułowa Giselle to piękna, wiejska dziewczyna, która zakochuje się w księciu przebranym za wieśniaka. Wiążące tych dwoje ludzi uczucie, stanie się przykładem ogromnej siły miłości, która jest tak wielka, że może pokonać wszystko, nawet śmierć.

„Dziadek do orzechów”

Świat dziecięcych marzeń i klimat bożonarodzeniowej nocy w magicznej tanecznej formie. Doskonała propozycja dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Historia głównej bohaterki, Klary, która pod choinkę dostaje niebanalny prezent - tytułowego “Dziadka do orzechów”. O 12 w nocy, w wieczór wigilijny drewniana zabawka przemienia się w Księcia i ratuje dziewczynkę przed złymi myszami, razem przenoszą się do Krainy Śniegu, a następnie do Krainy Słodyczy, gdzie spotyka ich wiele niesamowitych niespodzianek.

„Noworoczny Koncert Baletowy’‘

Koncert baletowy w wykonaniu tancerzy Les Ballets de Pologne oraz uczniów Szkoły Baletowej. Podczas godzinnego spektaklu tancerze oraz uczniowie zaprezentują fragmenty najsłynniejszych baletów, fragmenty lekcji tańca klasycznego, wariacje oraz duety. Będzie można zobaczyć najsłynniejsze choreografie z baletów takich jak: “Paquita”, “Grand pas Classique”, “Śpiąca Królewna”, “Dziadek do orzechów”, “Korsarz” i wiele, wiele innych.

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. W dniu przedstawienia należy zgłosić się z zakupionym grouponem (w wersji mobilnej lub wydrukowanej), co jest jednoznaczne z posiadaniem biletu wstępu. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: groupon ważny w dniu wydarzenia.

naprezent

Fundacja Warsaw Ballet Theatre

Miejsce, w którym łączy się praca profesjonalnych tancerzy, choreografów, pedagogów oraz uczniów i miłośników sztuki tanecznej, jaką jest balet – Fundacja Warsaw Ballet Theatre – prezentuje efekty tej współpracy w spektaklach repertuaru klasycznego. Przeznaczone dla szerokiego grona widzów, w tym dzieci, młodzieży i dorosłych przedstawienia, takie jak ‚Kopciuszek”, „Śpiąca Królewna” czy „Dziadek do orzechów”, to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby bliżej zapoznać się tańcem, baletem oraz sztuką i muzyką. Co więcej, Fundacja to także szansa na naukę i poprawę swoich umiejętności tanecznych. Pod okiem doświadczonych pedagogów i nauczycieli, w kameralnych, małych grupach prowadzone są zajęcia, które pozwolą uczestnikom spełniać swoje taneczne marzenia.