zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem KATALOG. Wkrótce koniec.

Gabinet Kosmetyczny Piękna Helena

Sikorskiego 6A lok 13, Białystok

Karnet wejść na rollmasaż lub platformę wibracyjną od 35,99 zł w Salonie Pielęgnacji Ciała

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi pozwolą na wymodelowanie i ujędrnienie sylwetki: karnet 5 i 10 wejść zwiększy efekty działania rollmasażu lub platformy wibracyjnej

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Karnet wejść na rollmasaż lub platformę wibracyjną dla 1 osoby:

  • 35,99 zł za kupon na 5 wejść,
  • 59,99 zł za kupon na 10 wejść.

Przeciwwskazania przy korzystaniu z platformy wibracyjnej: rozrusznik serca, metalowe implanty, choroby układu krążenia, sztuczne stawy, ostra przepuklina, cukrzyca, nowotwory złośliwe, aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze, padaczka, kamienie w pęcherzyku żółciowym lub w nerkach, ostre migreny, ostatnio założona wkładka domaciczna, ciąża i laktacja.

Salon Pielęgnacji Ciała

Któż nie chciałby olśniewać i zachwycać swoją urodą? Profesjonalny gabinet kosmetyczny dzięki swoim usługom pozwoli, by droga do spełnienia tego marzenia była szybka i przyjemna. Klasyczne i naturalne zabiegi na twarz, dłonie i stopy odmłodzą oraz wygładzą skórę, a także ozdobią i wzmocnią paznokcie. W wachlarzu usług znajdują się między innymi: zabiegi dotleniające, nawilżające, odmładzające, manicure, pedicure oraz rollmasaż czy platforma wibracyjna.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon i wymień go na karnet. Karnet należy wykorzystać w ciągu 2 m-cy od rozpoczęcia usługi. 
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Rezerwacji dokonywać można całodobowo.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Gabinet Kosmetyczny Piękna Helena