Wybierz opcję
Groupon Travel - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Terma Białka

Relaks w Termie Białka

Co otrzymujesz

W cenie grouponu: całodzienny (godz. 9.00-22.00) bilet wstępu do Termy Białka (open, do wybranych stref, rodzinny - według wybranej opcji), dla 1 dziecka w wieku 3-13 lat lub 1 osoby dorosłej lub dla 2 osób dorosłych i 1 dziecka w wieku 3-13 lat lub 2 osób dorosłych i 2 dzieci w wieku 3-13 lat (w zależności od wybranej opcji).

Dodatkowe usługi zawarte w niektórych opcjach: obiad/obiady zgodnie z wybraną opcją (według dziennego menu), manicure hybrydowy, masaż (relaksacyjny całego ciała lub gorącymi kamieniami - ok. 55 minut) - warunkiem skorzystania z oferty masaży jest wcześniejsza rezerwacja w Instytucie Aqua Spa (rezerwaczji można dokonać na nr tel.: +48 18 265 74 94).

Terma Białka

Rozrywka w parku wodnym i rześkie górskie powietrze to doskonały przepis na wypoczynek. Terma Białka zaprasza na całodniową zabawę, która pozwoli odskoczyć myślami od codziennych obowiązków.

W Termie Białka dostępnych jest 14 basenów, 5 zjeżdżalni, różnego rodzaju sauny i łaźnie oraz grota kamienna z dozownikiem solanki. Jest to doskonałe miejsce na zabawę nawet dla całej rodziny.

Strefa zabawy to 5 basenów z wodą termalną o temperaturze do 36°C, zjeżdżalniami zewnętrznymi o łącznej długości blisko 300 m.

Strefa relaksu zawiera 3 baseny z wodą termalną o różnej specyfice i zdrowotnych właściwościach.

Saunarium składa się z: sauny “Stara Góralska” o temperaturze do 70°C i wilgotności powietrza do 35%, Groty Kamiennej z dozownikiem solanki, gdzie wilgotność powietrza nie przekracza 45%, a temperatura sięga maksymalnie 50°C, Łaźni Parowej o temperaturze do 45°C i wilgotności do 100% oraz Sauny Fińskiej o wilgotności do 50% i temperaturze do 100°C. W specjalnej saunie zewnętrznej “Ruska Bania” (ustawiona jest w ogrodzie) temperatura dochodzi do 60°C, a wilgotność powietrza do 65%.

Uwaga: Saunarium jest strefą nudystyczną, wstęp tylko dla dorosłych.

Aqua SPA to przede wszystkim masaże, a także głębokie oczyszczanie ciała, a przy tym pełne odprężenie umysłu. Połączenie wellness z harmonią w pełni zregeneruje ciało i przywróci siły życiowe.

W strefie VIP istnieje możliwość zorganizowania spotkań biznesowych, w trakcie których można połączyć odpoczynek wraz z udziałem w konferencji.

Gastro: do dyspozycji gości są restauracje w Strefie Zabawy i Relaksu, serwujące wiele smacznych dań, także wegetariańskich. Na Menu składają się również posiłki typu fast food, dania główne, zupy, desery, a także szeroki wybór przeróżnych napojów.

Opcje:

 • 1 dziecko - bilet do strefy relaksu i zabawy + obiad - 65 zł
 • 1 dorosły - bilet open do wszystkich stref - 79 zł
 • 1 dorosły - bilet do strefy relaksu i zabawy + obiad - 89 zł
 • 1 dorosły - bilet open + manicure hybrydowy - 149 zł
 • 1 dorosły - bilet open + masaż relaksacyjny całego ciała - 179 zł
 • 1 dorosły - bilet open + masaż gorącymi kamieniami - 179 zł
 • 2 dorosłych + 1 dziecko - bilet rodzinny do strefy zabawy + obiady - 219 zł
 • 2 dorosłych + 2 dzieci - bilet rodzinny do strefy zabawy + obiady - 269 zł

Udogodnienia

 • Godziny pobytu w Termach: 9.00-22.00.
 • Brak możliwości pobytu ze zwierzętami.
 • Bezpłatne Wi-fi.
 • Transfer nie jest zapewniany.
 • Obsługa mówi w języku polskim i angielskim.

Warunki

Ważność
Ważny w terminie od 28.06.2015 do 31.08.2015.
Cena za 1 dziecko lub 1 osobę dorosłą lub 2 osoby dorosłe i 1 dziecko (w wieku 3-13 lat) lub 2 osoby dorosłe i 2 dzieci (w wieku 3-13 lat) - zależnie od wybranej opcji.

Rezerwacja
Warunkiem skorzystania z oferty jest zgłoszenie się z wydrukowanym kuponem do Biura Obsługi Klienta w dniu wizyty. Dodatkowo opcja 1,2,3,7,8: wymaga wymiany grouponu na bilet wejściówkowy w Centrum Informacji w dniu wizyty. Dodatkowo opcja 4,5,6: wymaga wcześniejszej rezerwacji w instytucie Aqua Spa. Rezerwacji zabiegu można dokonać na nr tel.: +48 18 265 74 94.
Brak możliwości modyfikacji. Rezygnacja możliwa maks. do 10 dni od daty zakupu - po dokonaniu wymiany grouponu na bilet wstępu, brak możliwości jego zwrotu oraz przekazania go innej osobie.
Brak limitu na zakup grouponów.

Dodatkowe informacje
Brak opłaty klimatycznej.
Brak transferu z/do Term.
Groupon ważny jest przez cały tydzień (od poniedziałku do niedzieli).

Oferta limitowana dla tych terminów. Wartość zweryfikowana na stronie partnera lub na booking.com dnia 24.06.2015.

Przeczytaj uniwersalne warunki ważne dla wszystkich ofert.
Groupony sprzedane przez Groupon International Travel GmbH.

Terma Białka

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.