Brak nowych powiadomień

Futura Medica

Pakiety badań nowotworowych dla mężczyzn (99 zł) lub dla kobiet (109 zł) w Futura Medica – wiele lokalizacje

Oferta niedługo się kończy!
10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Odpowiednie badania profilaktyczne pozwolą wykazać predyspozycje do niektórych schorzeń

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: 30 minut
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • forma opisu badania: mailowo/online
  • konsultacja w pakiecie: tak

Badanie dla mężczyzn: PSA, CEA, CA 19-9

Badanie dla kobiet: CA 15-3, CA 125, CEA

Marker CEA – nowotwór jelita grubego, nowotwór wątrobowo-komórkowy, nowotwór trzustki, nowotwór żołądka, nowotwór płuca, nowotwór sutka, nowotwór rdzeniasty tarczycy, nowotwór szyjki macicy, nowotwór prostaty i nowotwór pęcherza moczowego.

Marker PSA – nowotwór gruczołu krokowego.

Marker CA 15-3 – nowotwór sutka.

Marker CA 125 – nowotwór jajnika.

Marker CA 19-9 – nowotwory trzustki i dróg żółciowych, rak jelita.

Wszystkie punkty pobrań dostępne tutaj.

Dla Klientów, którzy kupią i zrealizują podwójny pakiet badań markerowych dla Kobiety i Mężczyzny, do realizacji w gabinetach FUTURA MEDICA w Krakowie i Katowicach, po uprzednim umówieniu terminu mailem lub telefonicznie:

  • dla palaczy terapia antynikotynowa (wolność od rakotwórczego nałogu) i dobór liquidów CBD (medyczna legalna marihuana) zamiast rakotwórczych papierosów i e-papierosów czyli “DOBRE ZDROWIE ZAMIAST RAKA!” - BEZPŁATNIE

  • konsultacja w zakresie detoksykacji organizmu, usunięcia rakotwórczego SMOGu, metali ciężkich, spożywanej chemii spożywczej i in. - BEZPŁATNIE

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W dniu poprzedzającym pobranie krwi do badań laboratoryjnych zalecana jest lekkostrawna dieta oraz unikanie nadmiernego wysiłku fizycznego. Należy wyłączyć całkowicie alkohol.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 028 941, 690 028 810 lub mailowo markery@futuramedica.pl w tytule podając hasło „GROUPON" a w treści podając imię, nazwisko, adres do faktury, PESEL, numer telefonu komórkowego, adres mailowy, zakres zakupionego Grouponu, kod zabezpieczający i kod Grouponu, wybraną miejscowość i preferowany termin oraz godzinę wykonania badań. W odpowiedzi odeślemy maila z informacją o proponowanych datach i godzinach oraz miejscu/miejscach badania w danej miejscowości (w której jest kilka punktów poboru).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Futura Medica

Zlokalizowane w kilku miastach gabinety medyczne posiadają nowoczesne urządzenia do biorezonansu, generatory plazmowe, urządzenia do magnetoterapii i wiele innych, co sprawia, że placówki pomagają kompleksowo zadbać o zdrowie pacjenta. Do atutów należy zaliczyć m.in. diagnostykę o wysokiej dokładności, dobór diety leczniczej, odczulanie, terapie antynikotynowe, dostęp do specjalistów szkolonych w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Chinach czy też organizację turystyki medycznej (wysyłanie pacjentów za granicę w celu zagwarantowania lepszej opieki medycznej).

Futura Medica

Medycyna, Badanie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.