Dziesięciny 60D, Białystok

Lot balonem dla 1 osoby nad Białymstokiem i okolicami za 399,99 zł i więcej opcji z Fly Squad

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wyjątkowy sposób na podziwianie z zupełnie innej perspektywy Białegostoku i okolic, czy też Biebrzańskiego i Narwiańskiego Parku Narodowego

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie


Szczegóły:

  • w ofercie
    • lot balonem dla 1 osoby
    • lot VIP dla 2 osób na wyłączność
    • lot VIP dla 4 osób na wyłączność dużym, komfortowym balonem 6-osobowym jako okazja do zorganizowania urodzin, zaręczyn, rocznicy ślubu, sesji fotograficznej (para i fotograf), sposób na prezent dla rodziców, prezent ślubny – lot trwa ok. 1 godz. i odbywa się w okolicach Biebrzańskiego i Narwiańskiego Parku Narodowego lub Białegostoku i okolic
  • szczegółowe informacje dostępne tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 21 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a resztę przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku zakupu opcji 1. i 2. konieczne jest utworzenie grup, aby lot mógł się odbyć.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 534 604 804. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 7-dniowym wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Odwołanie lub zmiana rezerwacji możliwa tylko raz.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Fly Squad

Działająca od początku lat 90. firma specjalizuje się w wykonywaniu lotów pasażerskich balonem. O to, by były one niezapomniane, dba wykwalifikowany pilot, który nie tylko sprawuje pieczę nad bezpieczeństwem pasażerów, ale także pilnuje, by trasa przelotu jak najdłużej zapierała dech w piersiach. Firma posiada certyfikat AOC - koncesjonowany przewoźnik lotniczy zarejestrowany w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego. Zamknięte w pamiątkowym kadrze doświadczenie może później stać się przyjemnym bodźcem, który pozwoli jeszcze raz oderwać się od ziemi.