Mickiewicza 44, Białystok

Miesięczny karnet open na siłownię za 79,99 zł i więcej opcji w Fitness Klubie Multifit (do -43%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrany karnet to okazja, by zadbać o swoją kondycję oraz samopoczucie

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Michał
4 Oceny1 reviews
luty 11, 2020
profesjonalne instruktorki, możliwość wyboru różnorodnych zajęć, duża ilość sprzętu, ciekawe zajęcia
B
Bogusławatop reviewer
7 Oceny7 reviews
grudzień 22, 2019
Polecam z czystym sumieniem 👍😊

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nabywcy karnetów mogą korzystać w godzinach otwarcia klubu 7 dni w tygodniu, bez żadnych ograniczeń czasowych, ze sprzętu siłowego, kardio + dodatkowo w pakiecie analiza składu ciała
  • godziny otwarcia: pon.-pt.: 6:00-22:30, sobota: 08-20, niedziela: 09-18.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta tylko dla nowych klientów klubu. Karnet open na siłownię nie obejmuje zajęć aerobik fitness. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Opłata za wyrobienie karty 35 zł, płatne na miejscu. W przypadku przedłużenia karnetu dla klientów Groupon prezent niespodzianka. Nabywcy karnetów mogą korzystać w godzinach otwarcia klubu 7 dni w tygodniu, bez żadnych ograniczeń czasowych, ze sprzętu siłowego oraz kardio. Dodatkowo w pakiecie otrzymują analizę składu ciała. Godziny otwarcia: pon.-pt.: 6:00-22:30, sobota: 08-20, niedziela: 09-18.. Rezerwacja nie jest wymagana. Numer kontaktowy do klubu: 85 741 50 70 lub 517 850 906.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Fitness Klub Multifit

Działający od 2001 roku klub prowadzony jest przez wielokrotnego medalistę Mistrzostw Polski oraz międzynarodowego sędziego kulturystyki i fitness – Artura Sidoruka. Na terenie obiektu działa nowoczesna i klimatyzowana siłownia z sekcją cardio. Fitness Klub Multifit to także rozmaite zajęcia typu fitness i joga, możliwość skorzystania z treningu personalnego, wykonania analizy składu ciała i pomiaru ciśnienia krwi na urządzeniach medycznych, jak również konsultacji/ułożenia diety przez współpracującego z klubem psychodietetyka. Dodatkowo, na miejscu działa sauna oraz solarium.