Fit Expert

Karnet na siłownię lub fitness od 49,99 zł w Fit Expert

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
4 Opinii
Wybierz opcję

Wyróżniki


Ćwiczenia na odpowiednim sprzęcie, pod okiem trenera personalnego to zdrowy sposób na budowanie formy

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 6 opcji

Karnet:

  • 49,99 zł zamiast 100 zł za 4 wejścia na siłownię,
  • 99,99 zł zamiast 200 zł za 8 wejść na siłownię,
  • 49,99 zł zamiast 100 zł za 4 wejścia na zajęcia fitness,
  • 99,99 zł zamiast 200 zł za 8 wejść na zajęcia fitness,
  • 199,99 zł zamiast 400 zł za 16 wejść na zajęcia fitness,
  • 199,99 zł zamiast 400 zł za 16 wejść na siłownię.

Dzięki ofercie istnieje możliwość dopasowania liczby wejść do własnych potrzeb. Zakres zajęć i aktywności fizycznych pozwoli na utrzymanie formy oraz zgrabnej sylwetki.

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 8 grouponów. Oferta tylko dla nowych klientów klubu. W przypadku zakupu więcej niż 1 grouponu wszystkie groupony należy wymienić na karnet jednocześnie (przy pierwszej wizycie).
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień go na karnet podczas pierwszej wizyty. Karnet można wykorzysta w ciągu 3 miesięcy. 
Konieczna rezerwacja online na zajęcia fitness: http://www.fit-expert.pl/grafik.php (rezerwacji można dokonać dopiero po wymianie grouponu na karnet). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem wejście przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Fit Expert


Fit Expert posiada dużą, zaprojektowaną z myślą zarówno o kobietach, jak i mężczyznach salę do ćwiczeń siłowych. Siłownia zaopatrzona jest w różnego rodzaju specjalistyczny sprzęt do ćwiczeń. Kompleks posiada także salę do ćwiczeń grupowych, takich jak fitness, czy cardio. Ćwiczenia w grupach odbywają się według wcześniej ustalonego grafiku, dzięki czemu klienci mają możliwość wyboru odpowiedniego dla nich terminu zajęć. Fit Expert pozwala na skorzystanie z rad i pomocy trenera personalnego, co pozwala dbać o formę pod okiem specjalistów.

Fit Expert

Siłownia, Klub fitness
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.