Brak nowych powiadomień

OPONY.cob PL

Nowowiczlińska 35, Gdynia

Przekładka kół za 19,99 zł i więcej w OPONY.cob.pl w Gdyni

Wybierz opcję

Wyróżniki

Przekładka kół, wymiana opon z wyważeniem poprawią przyczepność auta do podłoża, co zwiększy bezpieczeństwo jazdy

W skrócie

 

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 19,99 zł za wymianę kompletu kół bez wyważenia,
  • 39,99 zł za wymianę opon na feldze stalowej z wyważeniem kół (do 16 cali),
  • 49,99 zł za wymianę opon na feldze aluminiowej z wyważeniem kół (do 16 cali),

OPONY.cob.pl

Opony to ważna część samochodu, dlatego należy dbać o nie i kontrolować ich stan. Serwis specjalizuje się w wymianie kół i opon, sprzedaży opon i felg oraz naprawie opon i dętek. Jego podstawową zasadą jest wysoka i niezmienna jakość usług, atrakcyjne ceny oraz pełna dyspozycyjność wobec klientów. Dogodna lokalizacja (Parking Hipermarketu Tesco - Karwiny / Dąbrowa) umożliwia wykorzystanie czasu oczekiwania na odbiór samochodu na zakupy, relaks, dobrą kawę czy skorzystanie z dostępu do wi-fi.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie dotyczy opon typu Run on Flat oraz opon o profilu niższym niż 50. Serwis zastrzega możliwość odmowy wykonania usługi w przypadku samochodów ze śrubami mocującymi koła, których nie uda się odkręcić oraz ze skorodowanym podwoziem, które uniemożliwia podniesienie samochodu. Usługa nie obejmuje wymiany wentyli. Oferta tylko dla aut osobowych.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Możliwy kontakt tel. 690 56 26 26. Dni i godz. otwarcia serwisu: pon. - sob. 10 -18. Dostępne terminy będą widoczne na stronie rezerwacyjnej. Możliwość wyważania kół w opcji 1 za dopłatą na miejscu.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

OPONY.cob PL

Serwis auta, Opony