Esteline Clinic

ul. Zielna 8, Łódź

Usuwanie zmian skórnych metodą elektrokoagulacji od 79 zł w Esteline Clinic

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code FAJNIE25. Ends 9.12.
Użyj kodu

Wyróżniki

Bezpieczne usuwanie włókniaków twardych i miękkich, brodawek wirusowych, tłuszczaków i naczyniaków poprzez termiczne uszkodzenie białek

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
W
Wiktoria
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 22, 2022
jestem bardzo zadowolona z zabiegu. obsługa jak i wiedza i profesionalizm na bardzo wysokim poziomie. będę wracać i polecam wszystkim.
A
Aneta
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 15, 2022
Serdecznie polecam wizytę w salonie. Przemiła obsługa. Salon czyściutki. Pani wykonująca zabieg na każdym etapie opowiadała mi o tym co będzie robić oraz jakich kosmetyków użyje i dlaczego. Podpowiedziała również jakich kosmetyków używać przy domowej pielęgnacji oraz czego unikać. Wyszłam zrelaksowana z oczyszczoną i odświeżoną buziom :)
I
Iwona
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 7, 2022
Bardzo polecam Salon - wszystkie zabiegi prowadzone profesjonalnie, w miłej obsłudze, z indywidualnym podejściem do problematycznej skóry - dostosowane do potrzeb i zauważanych zmian. Duże słowa uznania za widzę, umiejętności, a także wyposażenie.
D
Dominika
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 17, 2022
Przesympatyczna i profesjonalna obsługa. Miejsce schludne i zadbane. Zabiegi przeprowadzane na bardzo wysokim poziomie. Sama przyjemność, serdecznie polecam! :)
M
Marta
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
październik 5, 2021
Wykupiłam zabieg 12 etapowy z myślą o mikrodermabrazji, na miejscu okazało się że jednak będzie tylko peeling kawitacyjny bez możliwości wyboru, co jest niegodne z ofertą grupona, ponieważ wyraźnie jest napisane o możliwości wyboru między peelingiem a mikrodermabrazją
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Usuwanie zmian skórnych metodą elektrokoagulacji z bezpłatną konsultacją przed każdym zabiegiem:

  • 79 zł za usunięcie do 5 zmian skórnych,
  • 129 zł za usunięcie do 10 zmian skórnych,
  • 169 zł za usunięcie do 15 zmian skórnych.

Esteline Clinic

Skuteczność kosmetycznych interwencji wraz z profesjonalizmem i doświadczeniem personelu to jedne z głównych cech Esteline Clinic. W zakresie usług studia znajdują się zabiegi medycyny estetycznej, takie jak usuwanie zmarszczek wraz z ich wypełnianiem, usuwanie plam pigmentacyjnych, brodawek i znamion oraz mezoterapia igłowa. W ramach kosmetyki podstawowej wykonać można lecznicze i kosmetyczne oczyszczanie skóry, zabiegi z kwasami, manicure, pedicure, makijaż permanentny, zabiegi laserowe, depilację woskiem, masaże i wiele innych.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Konsultacja w cenie. Znieczulenie płatne dodatkowo 25 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 571 40 96 90 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Esteline Clinic