Escape Factory

(37 Opinii)

Gra typu escape the room dla nawet 4 osób od 69,99 zł w Escape Factory

37 Opinii
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

Gra typu escape the room dla 2-4 osób:

  • 69,99 zł za grę od poniedziałku do czwartku,
  • 79,99 zł za grę od piątku do niedzieli.

W ramach emocjonującej gry logicznej przygotowane zostały pokoje o odmiennej tematyce, niepowtarzalnej historii i osobnej zagadce do rozwikłania. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy kliknąć tutaj.

Escape Factory

Przeniesiona do rzeczywistości gra komputerowa typu escape the room to ciekawy sposób na spędzenie czasu ze znajomymi. Gracze zamykani są w pokoju, z którego muszą się wydostać w określonym czasie (60 minut). Nietypowe wskazówki i zagadki wymagające nieszablonowego myślenia pozwolą odnaleźć klucz do wyjścia. Należy uruchomić wyobraźnię, wyostrzyć zmysły i nauczyć się współpracować. W zabawie ważna jest także szybkość działania.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Dana osoba z zespołu może skorzystać z oferty tylko raz.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Należy przyjść na 10 minut przed planowaną zabawą. Informacja: 530 302 192.
Konieczna rezerwacja online na stronie escapefactory.pl z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Escape Factory


Escape Factory

Rozrywka i czas wolny, Pokój zagadek
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.