Brak nowych powiadomień

Tylna 4E, lok.6, Łódź

Relaksujący pakiet spa: Rytuał Bogini za 129,99 zł w Endorfinie Day Spa (zamiast 420 zł)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -69%
Wybierz opcję

Wyróżniki

W pakiecie m.in. peeling enzymatyczny, wtłaczanie koktajlu witaminowego ultradźwiękami, body wrapping, masaż drenujący i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Oferta

  • 129,99 zł zamiast 420 zł za pakiet spa: Rytuał Bogini.

Skład

  • Twarz Afrodyty: demakijaż, peeling enzymatyczny, wtłaczanie koktajlu witaminowego ultradźwiękami, maska, krem.
  • Ciało Wenus: wmasowanie preparatu antycellulitowego (brzuch, biodra, uda, pośladki, nogi), body wrapping, masaż drenujący (antycellulitowy przy użyciu medycznego urządzenia BTL).

Czas trwania to ok. 1,5 godziny.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta realizowana od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 122 817 lub 604 051 748. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Osoby, które spóźnią się na umówiony zabieg będą miały zrealizowany pakiet częściowo (pozostały czas przeznaczony na zabieg). Osoby, które spóźnią się powyżej 40 minut nie zostaną przyjęte, a pakiet zostanie uznany za zrealizowany.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Endorfina Day Spa

Wiadomo, że endorfina wyzwalająca dobre samopoczucie i zadowolenie nazywana jest hormonem szczęścia – dlatego przekraczając próg Endorfina Day Spa, wszystkie złe emocje zostają na zewnątrz. Goście salonu mogą skupić się wyłącznie na pielęgnacji urody, rozluźnieniu ciała przy dźwiękach nastrojowej muzyki, blasku świec i kominka. Klientów otulać będą aromaty olejków eterycznych. Wszystko to możliwe jest dzięki pomocy pracujących tu wykwalifikowanych kosmetologów, specjalistów wellness, lekarzy i wizażystów, którzy przy użyciu odpowiednio dobranych kosmetyków oraz nowoczesnego sprzętu dążą do uzyskania oczekiwanych efektów, co poprawia zarówno wygląd, jak i samopoczucie gości.

Endorfina Day Spa

Spa, Day spa