zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SRODA. Dziś koniec.

Endorfina Day Spa

Tylna 4 m. 2, Łódź

90-minutowy rytuał spa Bogini w Endorfina Day Spa

Wybierz opcję

Wyróżniki

Rytuał spa obejmuje zabiegi na twarz i ciało, m.in. peeling enzymatyczny, wtłaczanie koktajlu witaminowego ultradźwiękami, masaż drenujący

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 18, 2022
Wszystko ok miła obsługa ;)
E
Ewelina
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 25, 2022
Bardzo miła obsługa, elegancko, schludnie, masaże bajka. Polecam!
D
Danuta
16 Oceny12 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 9, 2021
Pełen relaks. POLECAM
K
Klaudia
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 18, 2021
Super, polecam
G
Guest
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 4, 2021
Polecam. Mili pracownicy, czysto i schludnie. Pakiety zgodne z wykonaniem.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu Bogini:
    • Twarz Afrodyty: demakijaż, peeling enzymatyczny, wtłaczanie koktajlu witaminowego ultradźwiękami, maska, krem
    • Ciało Wenus: wmasowanie preparatu antycellulitowego (brzuch, biodra, uda, pośladki, nogi), body wrapping, masaż drenujący (antycellulitowy przy użyciu medycznego urządzenia BTL)
  • czas trwania: ok. 90 min

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 122 817 lub 604 051 748. Osoby, które spóźnią się na umówiony zabieg będą miały zrealizowany pakiet częściowo (pozostały czas przeznaczony na zabieg). Osoby, które spóźnią się powyżej 40 minut nie zostaną przyjęte, a pakiet zostanie uznany za zrealizowany. Próba zrealizowania grouponu drugi raz przez tę samą osobę spotka się z odmową wykonania usługi (dotyczy także kuponów otrzymanych na prezent). Oferta realizowana od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Endorfina Day Spa

Wiadomo, że endorfina wyzwalająca dobre samopoczucie i zadowolenie nazywana jest hormonem szczęścia – dlatego przekraczając próg Endorfina Day Spa, wszystkie złe emocje zostają na zewnątrz. Goście salonu mogą skupić się wyłącznie na pielęgnacji urody, rozluźnieniu ciała przy dźwiękach nastrojowej muzyki, blasku świec i kominka. Klientów otulać będą aromaty olejków eterycznych. Wszystko to możliwe jest dzięki pomocy pracujących tu wykwalifikowanych kosmetologów, specjalistów wellness, lekarzy i wizażystów, którzy przy użyciu odpowiednio dobranych kosmetyków oraz nowoczesnego sprzętu dążą do uzyskania oczekiwanych efektów, co poprawia zarówno wygląd, jak i samopoczucie gości.