zamknij
Do 30% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TAJEMNICA. Dziś koniec.

Elle Studio Masażu i Urody

Piłsudskiego 35 lok 20, Łódź

Do 40% zniżki na: Zabiegi kosmetyczne w firmie Elle - Studio Masażu i Urody

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg poprawiający wygląd cery poprzez połączenie mechanicznego złuszczania i zabiegu kwasami.

O tej ofercie

1 zabieg mikrodermabrazji z kwasami AHA i maską algową

Zabieg mikrodermabrazji z kwasami i maską algowa to dobry wybór dla skóry. Kwasy delikatnie rozpuszczają zewnętrzną warstwę naskórka, a praca sterylną głowicą podczas mikrodermabrazji pomoże usunąć zaskórniki, wygładzić drobne zmarszczki, poprawić owal twarzy. Maska algowa pomoże wyciszyć skórę po zabiegu, a serum witaminowe Reti C dogłębnie ją odżywić i zwiększyć napięcie.

2 zabiegi mikrodermabrazji z kwasami AHA i maską algową

Pakiet dwóch zabiegów mikrodermabrazji z kwasami i maską algowąto dobry wybór dla skóry. Kwasy delikatnie rozpuszczają zewnętrzną warstwę naskórka, a praca sterylną głowicą podczas mikrodermabrazji pomoże usunąć zaskórniki, wygładzić drobne zmarszczki, poprawić owal twarzy. Maska algowa pomoże wyciszyć skórę po zabiegu, a serum witaminowe Reti C dogłębnie ją odżywić i zwiększyć napięcie.


Czas trwania pojedynczego zabiegu: ok. 1 godz.

Przed zabiegiem zostanie przeprowadzony wywiad aby w razie konieczności dopasować inny rodzaj kwasu, maski bądź serum.

Na miejscu: dobra kawa, miła atmosfera i profesjonalna obsługę.


Przeciwwskazania:

  • Aktywny nowotwór
  • Przerwana ciągłość skóry
  • Choroby wirusowe
  • Ciąża i karmienie piersią

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 530 068 080 (zalecany kontakt SMS) lub przez fanpega. W przypadku nieodebrania telefonu - salon oddzwoni. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Elle Studio Masażu i Urody

Odwiedzający Studio Masażu i Urody mogą liczyć na kompleksową obsługę. U nas możesz zrobić dokładny manicure i pedicure, oczy podkreślić pięknymi rzęsami, zadbać o twarz i ciało poprzez masaże i szeroki wachlarz zabiegów, a nawet wykonać tatuaż podkreślający Twoja osobowość.