Dobry Zgryz

Okulickiego 2/49, Gniezno

Wszczepienie implantu z koroną w gabinecie Dobry Zgryz

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Estetyczny i trwały sposób na uzupełnienie braków uzębienia

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz stomatolog
  • skład pakietu: wszczepienie implantu, śruby, łącznika + korona
  • rodzaj wykorzystywanego korony: metalowo-porcelanowa
  • implanty: Neobiotech
  • przygotowanie do zabiegu: zdjęcie pantomograficzne + konsultacja na miejscu (groupon nie obejmuje ewentualnych zabiegów przed- i okołoimplantacyjnych)

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 61 425 88 52. Przed zabiegiem należy zapoznać się z przeciwwskazaniami dostępnymi na stronie: https://www.dobryzgryz.pl/implanty--wskazania-i-przeciwskazania Groupon nie obejmuje ewentualnych zabiegów przed- i okołoimplantacyjnych. Przed zakupem zalecany jest kontakt w celu weryfikacji czy zabieg może być wykonany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Dobry Zgryz

O to, by piękny uśmiech był najlepszą wizytówką, dba zlokalizowany w Gnieźnie gabinet dentystyczny. W ofercie znajdują się rozmaite zabiegi z zakresu profilaktyki, leczenia, estetyki czy też chirurgii stomatologicznej. Dodatkowym atutem są profesjonalne konsultacje dla dzieci powiązane z wizytą adaptacyjną, pozwalającą oswoić się ze strachem przed zabiegiem.