Detailing Point

Pychowicka 6, Kraków

Mechaniczne polerowanie lakieru: 39,99 zł za groupon wart 150 zł i więcej opcji w Detailing Point

Wybierz opcję

Wyróżniki

Mechaniczne polerowanie lakieru pozwala usunąć zarysowania, zabrudzenia i odświeżyć wygląd samochodu

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 39,99 zł za groupon wart 150 zł do wykorzystania na pakiet nr 1 mechanicznego polerowania lakieru: pranie tapicerki, jednoetapowe polerowanie lakieru auta (tzw. rewitalizację) i wysokiej klasy wosk, 
  • 89,99 zł za groupon wart 250 zł do wykorzystania na pakiet nr 2 mechanicznego polerowania lakieru: wieloetapową renowację lakieru,
  • 99,99 zł za groupon wart 350 zł do wykorzystania na pakiet nr 3 mechanicznego polerowania lakieru: wieloetapową renowację lakieru i powłokę ceramiczną.

Do każdej opcji konieczna dopłata. Więcej informacji w sekcji Warunki.

Dodatkowe informacje:

  • jednoetapowe polerowanie lakieru pozwala na usunięcie ponad 50% zarysowań. Rewitalizacja auta usuwa osad, resztki asfaltu z lakieru.
  • wieloetapowe (3-etapowe) renowacja lakieru i polerowanie samochodu usuwa prawie wszystkie zarysowania.
  • powłoka ceramiczna zabezpiecza lakier samochodowy przed zarysowaniami i czynnikami atmosferycznymi.
  • czas trwania usługi: opcja 1.: 1 dzień, opcja 2.: 2 dni, opcja 3.: 3 dni

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnica dopłacana jest na miejscu. Klient dopłaca na miejscu w zależności od rodzaju uszkodzeń – opcja 1.: min. 350 zł, opcja 2.: min. 750 zł, opcja 3.: min. 1450 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 509 804 424 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Detailing Point

O swój samochód warto dbać przez cały rok – z pomocą klientom przychodzi krakowski Detailing Point. Doświadczony personel oferuje usługi konserwacji i czyszczenia lakieru, tapicerki materiałowej, mycia woskiem, zewnętrznego mycia auta czy nakładania powłoki ceramicznej i wosku. Dzięki tym zabiegom samochód staje się odświeżony i zabezpieczony przed panującymi warunkami atmosferycznymi.