zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem FAJNIE25. Jutro koniec.

DepilConcept Poznań

Jutrzenka 8, Poznań

Zabieg zamykania naczynek od 44,99 zł w DepilConcept Poznań

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code FAJNIE25. Ends 6.10.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zabieg pozwala pozbyć się popękanych naczynek z wybranej partii twarzy lub nóg

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Agnieszka
5 Oceny5 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
luty 28, 2022
Efekt żaden... Niestety coraz częściej się to spotyka, branie kasy za zerowe efekty... Miałam w cenie całą twarz a niestety zrobione tylko kości policzkowe i okolica nosa.... Najgorzej wydane 249zł Rozumiem, gdyby taki jeden zabieg kosztował ze 49 zł to jeszcze nie można byłoby mieć pretensji.... Co do rezerwacji gruponu na ogół partnerzy tych rezerwacji nie widzą....

O tej ofercie

Szczegóły:

  • metoda/laser: E-LIGHT
  • rekomendowana liczba powtórzeń: 7-10
  • 1 naczynko nie może być większe niż 1 cm na 1 cm

Zabieg wykorzystuje zdolność barwników naturalnie występujących w skórze do absorbcji światła emitowanego przez E-LIGHT. Duże skupiska barwnika, takie jak przebarwienia czy naczynka, absorbują energię świetlną, która zamieniana jest na ciepło. Punktowe rozgrzanie małego obszaru doprowadza do zniszczenia nadmiaru barwnika, bez uszkadzania tkanki okalającej. Po zabiegu można od razu powrócić do codziennych aktywności.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. 1 naczynko nie może być większe niż 1 cm na 1 cm.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

DepilConcept Poznań

Specjalizacją salonu kosmetycznego jest depilacja, która może zapewnić skórze przyjemną gładkość na długi czas. Na miejscu oferowany jest zabieg woskiem (polecany na dowolną partię ciała), a także Super Hair Removal (SHR), czyli nowoczesna technologia z systemem In Motion (polecana jako alternatywa dla tradycyjnych metod depilacji). Gabinet proponuje też swoim klientom leczenie trądziku, redukcję naczynek i przebarwień, a także fotoodmładzanie.