Crazy Carts – Akademia Driftingu Poznań

Maltańska 1, Poznań

10-minutowe przejazdy specjalnym gokartem do driftowania w Akademii Driftingu Crazy Carts Poznań (do -30%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Crazy carts to elektryczne gokarty stworzone specjalnie do driftowania, czyli jazdy z kontrolowanym poślizgiem

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas jazdy: 10-minutowy przejazd
  • jazda odbywa się na torze o powierzchni ok. 750 m²
  • wypożyczenie kasku w cenie
  • lokalizacja toru: Galeria Malta – Centrum Handlowe, poziom +1

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Klient może zakupić nieograniczoną liczbę grouponów, ale w ciągu jednego dnia może wykorzystać maksymalnie 30 min jazdy. Groupon można wykorzystać wyłącznie w dni powszednie od poniedziałku do piątku (wykluczenia: święta, weekendy, długie weekendy, ferie, wakacje). Jeden groupon może wykorzystać więcej niż jedna osoba, pod warunkiem, że na 1 osobę przypada pełne 10 min (np. 3 x 10-min przejazd mogą wykorzystać 3 osoby po 10 min). Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Crazy Carts – Akademia Driftingu Poznań

Osoby, które lubią adrenalinę i dobrą zabawę, mogą skorzystać z oferty Crazy Carts – Akademii Driftingu. Gokarty zlokalizowane są w poznańskiej Galerii Malta – Centrum Handlowym na poziomie +1. Podczas przejazdu można nauczyć się jeździć w kontrolowanym poślizgu na specjalnie przygotowanym torze, używając hamulca ręcznego. Jako że firma organizuje przejazdy grupowe, jest to ciekawy pomysł na organizację urodzin, wydarzeń firmowych, wieczorów kawalerskich czy panieńskich, a także możliwość spędzenia czasu wolnego w gronie znajomych lub rodziny.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie Facebook