Brak nowych powiadomień

CocoNat – Cafe & Breakfast

Garbary 44/1, Poznań

Zdrowa kuchnia: 14 zł za groupon wart 20 zł do wydania na menu i więcej w restauracji CocoNat – Cafe & Breakfast (-30%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -30%
Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu znaleźć można rozmaite kombinacje smakowe, w tym m.in.: ciasta bez glutenu, jajecznicę z grzankami gryczanymi, wegańską pitę i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

W menu m.in.:

  • wegańska pita z warzywami, majonezem, sosem z tahiny, orzechami i granatem (17 zł)
  • jajecznica kokosowa z wędzonym pstrągiem, jarmużem i grzankami gryczanymi (24 zł)
  • sałatka z kozim serem, komosą ryżową, pieczoną cukinią, sezonowymi owocami i sosem z tahiny (25 zł)

Pełne menu znaleźć można tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje napojów, kawy, herbaty i alkoholi. Oferta dostępna wyłącznie w lokalu. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Czynne: poniedziałek: 9:00-18:00, od środy do piątku od 9.00 do 18:00, w soboty i niedziele od 10:00 do 17:00. Wtorek: nieczynne.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

CocoNat – Cafe & Breakfast

Posiłek na mieście nie musi oznaczać rezygnacji ze zdrowego odżywiania. Właścicielka poznańskiej restauracji CocoNat jako dietetyk przykłada ogromną wagę do jakości serwowanego w tym lokalu jedzenia oraz wartości odżywczych. W ofercie królują więc wypieki bez cukru i glutenu, różnorodne sałatki i wegańska pita. Składniki używane do dań pochodzą z ekologicznych upraw, a kuchnia restauracyjna obywa się bez teflonu, aluminium, puszek, konserwantów i barwników. Dodatkowym atutem tego miejsca są organizowane warsztaty z pieczenia zdrowych ciast, wyprzedaże szaf czy też konsultacje dietetyczne.

CocoNat – Cafe & Breakfast

Restauracja, Polska