zamknij
Multikino

Jaracza 74, Łódź

Depilacja laserowa: zabieg na 1 dowolną część ciała od 59 zł w CIBA Beauty

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi dla mężczyzn i kobiet pozwalają pozbyć się owłosienia z wybranych partii ciała

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
wrzesień 4, 2021
Profesjonalna obsługa 😊
M
Milena
7 Oceny2 reviews
wrzesień 14, 2021
Fachowa wiedza, przemiła obsługa. Pozdrawiam Panią Emilię i dziękuję serdecznie za wspaniale wykonane zabiegi.
E
ELŻBIETAtop reviewer
13 Oceny8 reviews
lipiec 28, 2021
Świetne podejście do klienta, miła i fachową obsluga

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera/metody: Uroboros Medical Devices
  • rok produkcji: 2019
  • rekomendowana liczba zabiegów: w zależności od koloru włosów od 3 do 6 w serii w odstępach czasowych od 4 do 8 tygodni.
  • czas trwania zabiegu: od 10 do 90 min
  • oferta dotyczy depilacji laserowej określonych partii ciała: twarz, szyja/ramiona, biust/klatka piersiowa, pachy, ręce, dłonie, brzuch, bikini płytkie, bikini średnie, uda, łydki, stopy.
  • na zabieg należy przyjść ogolonym. W przypadku golenia w salonie - płatne dodatkowo (więcej w sekcji warunki)

Technologia Uroboros:

Epilacja 3D to zupełnie nowa metoda na pozbycie się zbędnego owłosienia. Jest połączeniem działania lasera diodowego, neodymowo-yagowego oraz alexandrytowego. Wiązki lasera na trzech różnych głębokościach, dzięki czemu skuteczność zabiegu może być znacznie większa niż przy standardowej depilacji laserowej. Dodatkowo, w trakcie zabiegu stosowana jest nowoczesna, chłodząca głowica.

Warunki

Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: twarz, szyja/ramiona, biust/klatka piersiowa, pachy, ręce, dłonie, brzuch, bikini płytkie, bikini średnie, uda, łydki, stopy.. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 733430903. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Na zabieg należy przyjść ogolonym. W przypadku golenia w salonie - dodatkowy koszt 200 zł.. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Ciba Beauty

Wizyta w Ciba Beauty pozwala zadbać o wygląd kompleksowo dzięki oferowanym tutaj nowoczesnym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Szeroki wachlarz usług obejmuje m.in. laserowe zamykanie naczynek, zabiegi HIFU, mezoterapię igłową, lipolizę, powiększanie ust, wolumetrię twarzy i wiele więcej. Nad procesem osiągania wymarzonego wyglądu czuwają doświadczeni specjaliści.