Centrum Yogi

Orla 13, Łódź

Hatha joga: 4 wejścia na zajęcia za 59,99 zł i więcej opcji w Centrum Yogi (do -45%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Hatha joga jest statyczna, figury wykonuje się powoli, zwracając uwagę na odpowiedni oddech połączony z ruchem ciała i stanem umysłu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
І
ІРА
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 6, 2022
Polecam
K
Klaudia
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 10, 2021
Bardzo sympatyczna atmosfera, widać, że prowadząca zajęcia wkładała w nie wiele serca i wiedzy. Z pierwszych zajęć, wróciłam zadowolona i wyciszona. Polecam!

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Hatha joga:

  • 59,99 zł zamiast 98 zł za 4 wejścia na zajęcia,
  • 79,99 zł zamiast 145 zł za 8 wejść na zajęcia,
  • 89,99 zł zamiast 160 zł za 12 wejść na zajęcia.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Czas realizacji – 30 dni od pierwszych zajęć.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana tylko dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 42 633 33 06
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Centrum Yogi

Zlokalizowana w centrum Łodzi szkoła jogi to otwarta przestrzeń rozwoju osobistego, wypracowanego przez jednego z najwybitniejszych nauczycieli jogi – B.K.S. Iyengara. Centrum Yogi stanowi zespół doświadczonych, dyplomowanych nauczycieli, który dba o wysokie standardy nauczania, zgodne z wytycznymi Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce oraz Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie w Indiach.

Można tu spotkać wielu ciekawych ludzi, poznać nowe możliwości, nauczyć się technik oddechowych i relaksacyjnych, przydatnych w codziennym życiu, odnaleźć własną drogę rozwoju, ale przede wszystkim wziąć głęboki oddech i odpocząć w ciszy. Poza zajęciami jogi w szkole funkcjonuje również Otwarta Strefa Masażu, w której można zadbać o relaks ciała i umysłu.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.