zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 25% zniżki. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Centrum Stomatologii Wichrowe Wzgórze

Os. Wichrowe Wzgórze 122/3, Poznań

Skaling, piaskowanie i fluoryzacja od 129 zł w Centrum Stomatologii Wichrowe Wzgórze

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej mają na celu przywrócenie naturalnej bieli zębów oraz remineralizację i wzmocnienie szkliwa

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Konrad
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 13, 2022
Gorąco polecam, obsługa i jakość wykonania skalingu - klasa... Pozdrawiam Panią Justynę higienistkę.. fan kawy wiz 7.07.2022 :)
M
Monika
27 Oceny7 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 31, 2022
super
A
Aga
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 24, 2022
Jestem bardzo zadowolona, Pani higienistka miła, uprzejmą, ostrożna, chętnie dzieli sie wiedzą jak dbać o zęby I jamę ustna. Zabieg wykonany starannie ok 45min cala wizyta. Bardzo polecam
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 21, 2022
Efekt dokładnie taki jak oczekiwałem. A oprócz tego miło i sympatycznie.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 12, 2021
Pani Higienistka rewelacyjna, polecam !
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: skaling, piaskowanie, fluoryzacja

Skaling ma na celu usunięcie kamienia, który z czasem gromadzi się na zębach – głównie za sprawą bakterii. W pozbyciu się niepożądanych dodatków na szkliwie pomoże skaler, który neutralizuje cząsteczki kamienia i oczyszcza przestrzenie międzyzębowe z bakterii, wykorzystując technologię ultradźwiękową. Piaskowanie z kolei pomoże pozbyć się powierzchniowych przebarwień. Pielęgnacyjną wizytę w gabinecie zwieńczy fluoryzacja, która zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 570 703 888. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający oraz dla ilu osób przeznaczona jest oferta. Jeśli podczas rezerwacji nie zostanie podany kod zabezpieczający, wówczas klient zostanie obciążony normalnym kosztem wizyty po wykonaniu usługi. Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów, którzy nigdy nie korzystali z usług gabinetu. W celu informacji o dostępnych terminach, można skontaktować się z gabinetem przed zakupem grouponu. W ramach innych ofert Centrum Stomatologii Wichrowe Wzgórze można łączyć/kupić jednocześnie groupon na zabieg toksyną boutlinową z zabiegiem wybielania zębów lub higienizacji. Nie można łączyć/kupić grouponu na zabieg wybielania i zabieg higienizacji ani wykorzystać ich w innym terminie. Z oferty można korzystać od poniedziałku do piątku od 8-16. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Centrum Stomatologii Wichrowe Wzgórze

Centrum Stomatologii na Osiedlu Wichrowe Wzgórze w Poznaniu to nowoczesna i profesjonalna klinika dentystyczna na Winogradach. Na pierwszej wizycie pracownicy starają się rozpoznawać potrzeby i oczekiwania pacjentów oraz zaoferować im usługę zgodną z najnowszą wiedzą stomatologiczną dostosowaną do ich możliwości finansowych. Podczas leczenia gabinet kieruje się dobrem pacjenta, starając się aby czuli się bezpiecznie i komfortowo. Centrum Stomatologii to wyjątkowe miejsce, w którym pomagamy pacjentom sprawić aby ich uśmiech był zdrowy i piękny, gdyż to on jest naszą najlepszą wizytówką.