Brak nowych powiadomień

Centrum Stomatologii Royal Dent

27 Grudnia 7, Poznań

Skaling, piaskowanie, fluoryzacja i przegląd stomatologiczny od 99 zł w Centrum Stomatologii Royal Dent

30+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Usuwanie kamienia nazębnego, osadów i przebarwień, przywrócenie naturalnej bieli zębów i ochrona przed próchnicą

W skrócie

Szczegóły:

  • skład pakietu: skaling, piaskowanie, fluoryzacja i przegląd stomatologiczny

Skaling, piaskowanie i fluoryzacja to zabiegi, które w szybki i skuteczny sposób zapewniają efektowny uśmiech. Ultradźwiękowy skaler, wprawiony w mikrodrgania, błyskawicznie usuwa zbędne struktury i siedliska niebezpiecznych bakterii. Dzięki piaskowaniu znikają osady i przebarwienia powstające na płytce nazębnej. Aby wzmocnić szkliwo i zapewnić mu należytą ochronę, potrzeba jeszcze fluoryzacji, która stworzy swoistą barykadę przeciwbakteryjną.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta dotyczy tylko nowych pacjentów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na bon upominkowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 61 639 40 40 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Centrum Stomatologii Royal Dent

Z myślą o najbardziej wymagających klientach powstało centrum stomatologii, które specjalizuje się w nowoczesnych rozwiązaniach kompleksowego leczenia zębów: profilaktyki i higieny, stomatologii zachowawczej i estetycznej, protetyki, endodoncji, chirurgii czy też diagnostyki RTG. Pacjent sam decyduje o wyborze lekarza, a personel dba o komfort wizyt poprzez indywidualne podejście oraz przyjemną atmosferę (muzyka relaksacyjna, wyjątkowo zaaranżowane wnętrza i wiele więcej).

Centrum Stomatologii Royal Dent

Dentysta, Czyszczenie zębów