Centrum Eksperckie

Ostrobramska 15/U3, Szczecin

Zabieg modelujący na brzuch, uda i pośladki w Centrum Eksperckim

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny MARZEC. Termin: 31.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Sposób na wyszczuplenie, wymodelowanie i ujędrnienie ciała, zlikwidowanie obrzęków, wygładzenie skóry, redukcję cellulitu

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: Endermomasaż
  • partie ciała: brzuch, uda i pośladki

  • czas trwania: ok. 50 min

Endermomasaż to masaż podciśnieniowy oddziałujący na skórę i tkanki podskórne. Wykonywany jest za pomocą urządzenia, którego głowica zasysa i masuje skórę dwiema rolkami. Zabieg dedykowany jest głównie osobom, które chcą zwalczyć cellulit, ujędrnić skórę i wymodelować sylwetkę. Zabieg ten pozwala również na redukcję tkanki tłuszczowej w miejscach, które opierają się tradycyjnym ćwiczeniom, oczyszcza organizm z toksyn i poprawia krążenie.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 663 374 559, 501 780 874 lub 735 785 897. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach.

Centrum Eksperckie

Zlokalizowana w Szczecinie placówka specjalizuje się w organizowaniu szkoleń m.in. z zakresu kosmetologii, trychologii, makijażu permanentnego, dietetyki. Misją Centrum Eksperckiego jest „zapewnienie klientom najlepszej opieki i usług, wykonywanych przy pomocy innowacyjnych urządzeń z certyfikacjami medycznymi oraz na starannie wyselekcjonowanych kosmetykach i kosmeceutykach renomowanych światowych marek”. Na miejscu wykonywane są usługi z dziedziny kosmetologii estetycznej (np. biolifting, karboksyterapia, mezoterapia, lipoliza) i pielęgnacyjnej (np. hydrabrazja, infuzja tlenowa, oksybrazja), a także masaże, depilacja laserowa, stylizacja brwi i rzęs, zabiegi trychologiczne oraz wyszczuplające.