Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

ul. Rolna 8, Kielce

Ustawienie geometrii kół lub kompletny przegląd auta za 49,99 zł i więcej w Carmax Auto Serwis

Wybierz opcję
Do 5% zniżki (do 100 zł)
Promo Code KATALOG. Ends 9.5.
Użyj kodu

Wyróżniki

Wśród usług min. ustawienie geometrii kół oraz kontrola stanu technicznego auta

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
karol
1 Oceny1 reviews
październik 2, 2020
Profesjonalna obsługa.
A
Andrzej
3 Oceny3 reviews
lipiec 27, 2020
Usługa wykonana wzorowo
G
Guest
1 Oceny1 reviews
czerwiec 27, 2020
Polecam. Miła i fachowa obsługa. Byłem na ustawieniu zbieżności. Otrzymałem również wskazówki co należy w przyszłości wymienić w zawieszeniu. Jeszcze nie polecam.
M
Michał
1 Oceny1 reviews
czerwiec 10, 2020
Sprawdzony warsztat wszystko dobrze i sprawnie wykonane
M
Michał
3 Oceny2 reviews
kwiecień 15, 2020
Oki, miła pani Asia i mechanicy , polecam
S
Sławomir
10 Oceny1 reviews
kwiecień 27, 2021
Wszystko super ! Pełny profesjonalizm, terminowo i szybko. Gorąco polecam
P
Piotr
1 Oceny1 reviews
grudzień 5, 2020
Sama operacja (Dezynfekcja i odgrzybianie metodą ozonową oraz pełne sprawdzenie działania i wydajności klimatyzacji) bardzo prosta i przyjemna. Jednakże musiałem upomnieć się o pełny zakres usługi - sprawdzenie działania i wydajności klimatyzacji. Poza tym wszystko ok.
K
Karol
1 Oceny1 reviews
grudzień 3, 2020
Wszystko super. Polecam! Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • przegląd auta obejmuje m.in. kontrolę zawieszenia, układu hamulcowego i wydechowego, oświetlenia, ogumienia, akumulatora, płynów eksploatacyjnych, co pozwoli uniknąć kosztownych awarii lub usterek.

Odpowiednio wykonana usługa geometrii kół wpłynie na wydłużenie żywotności wszystkich elementów w zawieszeniu (m.in. ogumienia) oraz na poprawę przyczepności kół i sterowności.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta dotyczy tylko samochodów osobowych.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku potrzeby regulacji więcej niż jednego parametru w trakcie ustawiania geometrii kół dodatkowa opłata 20 zł za parametr. W wielu autach występuje tylko jeden parametr podlegający regulacji więc dopłata nie będzie występować, natomiast w autach sportowych, dużych luksusowych limuzynach może być kilka parametrów do regulacji co nie oznacza że któryś z nich będzie wymagał regulacji. W przypadku pytań technicznych kontakt telefoniczny.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 794 566 599 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Carmax Auto Serwis

Serwis wykonuje pełen zakres usług przy użyciu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i najwyższej jakości części zamiennych oraz zamienników. W ofercie znajdują się usługi z zakresu elektroniki i elektromechaniki, klimatyzacji samochodowej, serwisu olejowego, naprawy i remontów zawieszenia, naprawy układu kierowniczego i hamulcowego, a także komputerowa geometria kół, diagnostyka silnika czy kosmetyka aut. Warto wspomnieć, iż serwis został wyróżniony w programie DobryMechanik.pl.