Brak nowych powiadomień

Bowl Pub

Godzina gry w kręgle oraz popcorn za 59,99 zł i więcej opcji w Bowl Pub (do -46%)

Do -46%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Gra w kręgle to sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu w gronie przyjaciół lub rodziny

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

 • przekąski do wyboru:
  • orzeszki
  • paluszki
  • popcorn
  • precelki
 • menu barowe dostępne tutaj i tutaj
 • opcje z bonem wartościowym na bar można również wykorzystać na inną grę, np. bilard

Kręgle na Mokotowie? Godzina gry w gronie znajomych? Kręgle oraz bon do wydania na barze? Takie rozwiązanie jest ofertą Bowl Pub w Warszawie. Za pośrednictwem Groupon.pl kręgielnia oferuje do nawet 2 godzin gry, co stanowić może ciekawą propozycję na wyjście ze znajomymi. Uzupełnieniem oferty może być popcorn z napojem lub bon wartościowy (50 lub 100 zł), który można wydać na barze w Bowl Pub. Co równie istotne, kręgielnia jest czynna przez cały tydzień, od godzin popołudniowych do północy (od poniedziałku do soboty).

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 3 groupony, a 3 przekazać jako prezent.  
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przy zakupie opcji z bonem  na bar nie jest wypłacana reszta (z niewydanej kwoty z bonu), natomiast jest możliwa dopłata. Kwota z bonu do wykorzystania w dniu realizacji całego grouponu. Oferta dostępna jest przez cały tydzień.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 515 555 515 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. O terminie wizyty decyduje kolejność zgłoszeń.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Bowl Pub

Położona na górnym Mokotowie Kręgielnia Bowl Pub to miejsce, w którym można spędzić czas wolny z rodziną i przyjaciółmi. Do dyspozycji gości jest 6 profesjonalnych torów bowlingowych, 4 stoły bilardowe, bar z przekąskami oraz zimnymi i ciepłymi napojami. Dodatkowo dla tych, którzy śpiewająco zdają egzamin z dobrej zabawy, co piątek organizowane jest karaoke w rytmie znanych i lubianych przebojów. Bowl Pub oferuje również organizację imprez zamkniętych.

Bowl Pub

Atrakcje dla dzieci, Sport dziecięcy, Kręgle, Sport i rekreacja
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.